Gi Group Sp. z o.o. poszukuje pracowników

Gi Group Sp. z o.o. poszukuje pracowników

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku w dniu 14 lutego, zorganizuje giełdę pracy dla agencji pracy Gi Group Sp. z o.o. na stanowisko pracownik produkcji. Oferta skierowane są dla kobiet i mężczyzn.

Początek giełdy pracy dla kobiet o godz. 9.00 a dla mężczyzn o godz. 10.30.

Praca odbywać się będzie na 3 zmiany Wymagania, które muszą spełniać kandydaci do pracy to chęci i motywacja do pracy.

Ważne! Giełda pracy skierowana jest zarówno do osób bezrobotnych zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Radomsku jak i osób niezarejestrowanych, które same aktywnie poszukują pracy lub chcą zmienić swoją dotychczasową pracę. Organizowane wydarzenie będzie więc doskonałą okazją dla pracodawcy do zaprezentowania oferty pracy oraz pozyskania nowych pracowników, a dla osób poszukujących pracy okazją do bezpośredniego kontaktu i rozmowy z pracodawcą.

Wszystkie osoby zainteresowane udziałem w giełdzie pracy proszone są o kontakt osobisty z doradcami klienta w Powiatowym Urzędzie Pracy w Radomsku (ul. Tysiąclecia 2, 97-500 Radomsko – boksy od nr 4 do 18 ) lub w Filii PUP w Przedborzu (ul. Pocztowa 30, 97-570 Przedbórz). Szczegółowe informacje można również uzyskać telefonicznie dzwoniąc pod nr (44) 683 73 56 – 58 wybierając nr wew.  31 lub 42.

 

Więcej o:
pup radomsko urząd pracy radomsko staże radomsko praca radomsko
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE