Gerard Makosz: Cieszę się, że dożyłem takiego wieku i mogłem napisać książkę

Iwona Mazurkiewicz i Gerard Makosz to najbardziej popularni kuracjusze z programu „Sanatorium miłości”. Podczas ostatniej rozmowy na portalu Radomsko24.pl, Gerard Makosz zapewniał, że w chwili kiedy jego książka „Długie życie to przywilej” już się ukaże, poinformuje o tym naszych czytelników.

- Chciałem tę książkę napisać tradycyjnie, tak jak się kiedyś pisało, czyli wiecznym piórem. Tak też się stało – zdradza Gerard Makosz.

- Jest mała różnica. Dzisiaj wieczne pióra są z wkładami. Kiedy ja zaczynałem pisać piórem, to one były z gumką i naciągało się atrament. To już zamierzchła historia – dodaje

- Podoba mi się zamysł rozpoczęcia tej książki. Są wizytówki osób znanych, które wypowiadają się na temat Gerarda jakiego poznały w „Sanatorium miłości” – mówi Iwona Mazurkiewicz.

W książce można przeczytać ciekawostki i anegdoty z życia autora. Jest też rozdział poświęcony udziałowi w „Sanatorium miłości”.

Cała rozmowa z Iwoną Mazurkiewicz i Gerardem Makoszem na portalu Radomsko24.pl, w poniedziałek 18 października o godzinie 19.45.

Spotkanie z sympatyczną parą i prezentacja książki Gerarda Makosza „Długie życie to przywilej” w MDK w Radomsku, 8 listopada o godzinie 16.00.

Więcej o:
staszczyk niezależnie irek staszczyk iwona mazurkiewicz gerard makosz
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE