Gdzie zapisać się na lekcje jazdy na nartach w Szczyrku?

Gdzie zapisać się na lekcje jazdy na nartach w Szczyrku?

Jazda na nartach sprawia najwięcej frajdy jeśli wie się, jak odpowiednio szusować i pokonywać trasy narciarskie. Aby nauczyć się tego szybko, warto skorzystać z pomocy instruktora. Zobaczmy, jaka jest najlepsza szkoła narciarska w Szczyrku.

Ośrodek narciarski Beskid Sport Arena

Ośrodek narciarski Beskid Sport Arena znajduje się w Szczyrku, w przepięknej Dolinie Biłej. To nowoczesne i kompleksowo wyposażone miejsce dla miłośników białego szaleństwa w każdym wieku. Ośrodek narciarski Beskid Sport Arena przy dolnej stacji posiada kasy biletowe, restaurację, wypożyczalnie rowerów (działającą w okresie letnim), serwis sprzętu sportowego oraz szkołę narciarską.

Znajduje się tu również najlepsza wypożyczalnia sprzętu narciarskiego w Szczyrku. Dlaczego najlepsza? Ponieważ jest wyposażona w nowy sprzęt narciarski i snowboardowy renomowanych firm, co umożliwia najlepsze dopasowanie sprzętu do umiejętności oraz oczekiwań klientów. Ta profesjonalna wypożyczalnia sprzętu narciarskiego w Szczyrku jest otwarta w godzinach pracy wyciągu. Na miejscu dostępny jest również serwis sprzętu zimowego. Na górnej stacji natomiast mieści się punkt gastronomiczny z grillem i ogrzewanym namiotem. Goście ośrodka mogą korzystać z aż 5 pojemnych i bezpłatnych parkingów.

Niniejszy ośrodek narciarski w sezonie zimowym udostępnia aż 4 trasy zjazdoweo łącznej długości 3.2 km i powierzchni 8 ha, które są oświetlone nowoczesną, LEDową instalacją. Wszystkie trasy narciarskie mają inny stopień trudności, dzięki czemu ośrodek jest przystosowany zarówno dla doświadczonych miłośników sportów zimowych, jak i osób które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z nartami i snowboardem.

Na odwiedzających ośrodek Beskid Sport Arena czeka nie jeden wyciąg, a aż trzy komfortowe wyciągi narciarskie, których łączna przepustowość wynosi około 4 000 osób w ciągu godziny. Główny wyciąg stanowi sześcioosobowa kanapowa kolej linowa, wyposażona w osłony przeciwwiatrowe. Oprócz kolei kanapowej, w Beskid Sport Arena znajdują się jeszcze dwa wyciągi narciarskie: wyciąg sportowy i wyciąg widokowy.

Ośrodek narciarski Beskid Sport Arena bierze udział w programie Szczyrkowski Wspólny Skipass. Skipass to karnet narciarski umożliwiający jego właścicielowi korzystanie ze stoków narciarskich w różnych ośrodkach. Szczyrkowski Wspólny Skipassłączy trzy największe ośrodki narciarskie w Szczyrku.

Dla wygody swoich klientów, ośrodek narciarski Beskid Sport Arena udostępnia na swojej stronie internetowej pod adresem domenowym beskidsportarena.pl bieżący wgląd w warunki atmosferyczne panujące na stokach. Oprócz tego, w witrynie dostępne są kamery online, dzięki którym można podglądać co aktualnie dzieje się w ośrodku, np. sprawdzić jak mocno obłożone są trasy narciarskie.

Szkoła narciarska w Szczyrku

W Beskid Sport Arena funkcjonuje również szkoła narciarska w Szczyrku oraz szkoła snowboardowa, które posiadają licencję SITN PZN oraz patronat SITS. W szkole pracują profesjonalni i doświadczeni instruktorzy, którzy dzięki dopracowanemu, niezawodnemu systemowi szkoleń, indywidualnemu podejściu do kursanta oraz przekazaniu mu odpowiedniej motywacji są w stanie nauczyć jazdy na nartach lub desce niemal każdego. Zajęcia odbywają się w grupach lub indywidualnie. Do szkoły mogą zapisać się zarówno osoby, które nigdy nie jeździły, jak i takie, które chcą udoskonalić swoją technikę jazdy.

Przedszkole narciarskie w Szczyrku

Oferta szkoleniowa w Beskid Sport Arena to nie tylko szkoła narciarska, ale też przedszkole narciarskie w Szczyrku. Zajęcia są przeznaczone dla dzieci w wieku 3-5 lat. Odbywają się w formie nauki przez zabawę. Nad grupą czuwają doświadczeni instruktorzy, którzy są jednocześnie animatorami i posiadają wiedzę oraz doświadczenie w pracy z dziećmi. Dzięki zajęciom, które oferuje niniejsze przedszkole narciarskie, najmłodsi nie tylko nauczą się stawiać pierwsze kroki na nartach, ale również rozwiną swoją sprawność ruchową i poznają nowych przyjaciół.

Więcej informacji na temat ośrodka narciarskiego Beskid Sport Arena i jego ofert można uzyskać:

osobiście odwiedzając ośrodek osobiście: ul. Grzybowa,43-370 Szczyrk

Więcej o:
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE