Gdzie od ręki kupić tani serwer do biura?

Gdzie od ręki kupić tani serwer do biura?

W Internecie można znaleźć wiele sklepów internetowych oraz lokalizacji sklepów stacjonarnych, w których można nabyć serwer do biura. Każda z tych firm reklamuje się, że oferuje najlepszy sprzęt i w najlepszej cenie. Nie zawsze jednak tak jest w rzeczywistości. Zatem jak nie dać się zwieść przekazowi marketingowemu i gdzie od ręku kupić tani serwer do biura?

Sklep stacjonarny czy sklep internetowy z serwerami?

Na finalny koszt zamawianych towarów mają wpływ między innymi: koszt ich wyprodukowania, transport, reklama, marża pośredników czy koszty sprzedawcy. Te ostatnie związane są z kosztami magazynowania towaru, liczbą zatrudnionych pracowników, reklamą oraz kosztami lokalowymi. W przypadku sklepów internetowych koszty lokalu są ograniczone wyłącznie do utrzymania powierzchni magazynowych. Nie ma konieczności wynajmu lokalu z witryną od strony ulicy, ponoszenia kosztów jego utrzymania (w tym mediów) czy zatrudniania pracowników posiadających wiedzę i doświadczenie w zakresie oferowanego asortymentu. To sprawia, że towar kupowany w sklepach internetowych jest zwykle znacznie tańszy, niż w sklepach stacjonarnych.

Zakup w sklepie internetowym jest również znacznie wygodniejszy. Nie ma konieczności poświęcania czasu i pieniędzy na dojazd do sklepu, znalezienie miejsca postojowego czy czekanie w kolejce. Można w wygodny sposób skontaktować się poprzez czat internetowy, formularz kontaktowy czy zadzwonić lub napisać wiadomość e-mail. Co więcej, można zapoznać się z bieżącą dostępnością danego asortymentu, bez konieczności wychodzenia z domu czy biura. Można także dodać niedostępny produkt do wishlisty i dzięki temu zostać powiadomionym w wybrany sposób o jego ponownej dostępności.

Który sklep z serwerami warto wybrać?

Przede wszystkim warto zdecydować się na skorzystanie ze sklepów internetowych, które publikują swoje pełne dane rejestrowe. To pozwala zweryfikować, kto jest właścicielem sklepu i jaką cieszy się opinią. Warto również zdecydować się na skorzystanie z oferty sklepów o dłuższej historii istnienia w sieci. Jeżeli w branży sprzętu serwerowego utrzymują się przez dłuższy czas (kilka, kilkanaście lat), może to świadczyć o tym, że ich oferta, obsługa i świadczone usługi spotykają się z uznaniem klientów.

Dobrym rozwiązaniem jest również korzystanie z oferty autoryzowanych partnerów marek produkujących systemy serwerowe, podzespoły serwerowe i oprogramowanie serwerowe. Zwiększa to przede wszystkim bezpieczeństwo dokonywanych transakcji, dostawy oryginalnych części oraz merytorycznego wsparcia w zakresie doboru sprzętu i jego konfiguracji.

Serwer do biura - oferta

Idąc powyższym tropem, warto zdecydować się na współpracę z wyspecjalizowaną firmą, która zarówno wykaże odpowiednie wsparcie w obszarze doboru rozwiązań serwerowych do indywidualnych potrzeb firmy, jak i pomoc w jego konfiguracji, uruchomieniu oraz serwisie. Jedną z nich jest Bizserver.

Bizserver to autoryzowany dystrybutor takich marek jak: Supermicro, Dell, HP, ASUS czy Gigabyte, wyspecjalizowany w dostarczaniu dedykowanych rozwiązań serwerowych dla klientów indywidualnych, biznesowych i instytucjonalnych, ich konfiguracji, uruchomieniu oraz serwisie. Firma istnieje na rynku sprzętu serwerowego nieprzerwanie od 2013 roku, ciesząc się powszechnie dobrą opinią i wieloma rekomendacjami. Wielu klientów Bizserver określa go jako: „najlepszy sklep z serwerami w Polsce”.

Bizserver jest również jednym z najbardziej znanych i rozpoznawanych partnerów tajwańskiego producenta rozwiązań serwerowych - firmy Supermicro. Oferuje sprzęt tego producenta w zdecydowanie najlepszych cenach na rynku. Co więcej, zapewnia również możliwość jego zakupu w formie leasingu lub dokonania zamówienia produktów poleasingowych.

Imponująca oferta asortymentowa firmy obejmuje m.in.:

Więcej informacji o Bizserver oraz dostępnym od ręki asortymencie serwerowym można znaleźć na stronie: https://bizserver.eu/

Więcej o:
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE