Gdzie nad wodę?

Rozpoczęły się wakacje, a wraz z nimi pojawiło się słońce i ochota na spędzanie czasu nad wodą. Gdzie mogą wybrać się radomszczanie? Jak informowaliśmy kilka tygodni temu - basen odkryty... ››

Rozpoczęły się wakacje, a wraz z nimi pojawiło się słońce i ochota na spędzanie czasu nad wodą. Gdzie mogą wybrać się radomszczanie?

 

Jak informowaliśmy kilka tygodni temu - basen odkryty w Radomsku przy ul. Brzeźnickiej będzie w tym roku ponownie nieczynny. Do 11 lipca potrwa także remont krytej pływalni przy ul. L. Czarnego. Dlatego jeśli chcecie popływać na basenie, do wyboru pozostaje aquapark w Kleszczowie albo basen na Słoku.

 

Wielbiciele wylegiwania na plaży i kąpieli w zalewie mogą korzystać z kąpieliska w Zakrzówku Szlacheckim przy Warcie oraz na Widawce w Kodrębie. W powiecie bełchatowskim do kąpieli dopuszczone zostały zbiorniki wodne na Słoku, Wawrzkowiznie i w Patykach, natomiast w powiecie piotrkowskim - Zalew Sulejowski w miejscowości Barkowice Mokre.

 

Ze względu na zanieczyszczenia bakteriologiczne wody kąpiel jest zakazana w Przedborzu na rzecze Pilicy oraz w Bronisławowie i Leonowie nad Zalewem Sulejowskim

Więcej o:
basen zalew pływanie rekreacja
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE