Firmy Korner oraz Pfleiderer uruchomiły platformę e-learningową

Firmy Korner oraz Pfleiderer uruchomiły platformę e-learningową Fot. Pfleiderer

Praca online, szkolenia online oraz szeroko rozumiane podnoszenie kwalifikacji zawodowych przez internet, w dzisiejszych czasach nabrały zupełnie innego znaczenia. Firmy z dnia na dzień zostały zmuszone do działań zawodowych w sieci. Coraz też więcej przedsiębiorstw stara się sprostać wymaganiom jakie są przed nimi stawiane, jeżeli chodzi chociażby o szkolenia pracowników czy klientów. Platforma e-learningowa, jest właśnie takim narzędziem, które pozwala na podnoszenie kwalifikacji i wiedzy z danej dziedziny. Platforma szkoleniowa dla branży stolarskiej ruszyła w Firmie Zaopatrzenia Korner.

Sytuacja epidemiologiczna w kraju wymusiła pozostawanie w izolacji i pracę zdalną. To duże utrudnienie dla wielu osób, m.in. chcących podnosić swoje kompetencje oraz zdobywać nowe umiejętności.

Z myślą o nich firmy Korner oraz Pfleiderer, uruchomiły platformę przeznaczoną dla osób związanych z branżą stolarską. Udostępnione są na niej szkolenia produktowe, które zakończą się uzyskaniem certyfikatu.

Platforma to baza wiedzy, dzięki której można znaleźć wiele przydatnych informacji, m.in. moduły szkoleniowe, informacje produktowe oraz video poradniki.

- Dodatkowo na platformie znajdziecie Państwo nowoczesne narzędzie, tzw. webinary, czyli szkolenia na żywo (online). Webinary będą organizowane według zaplanowanego wcześniej harmonogramu, dostępnego na platformie - wyjaśnia Krzysztof Widawski, prezes zarządu firmy Korner.

ZALOGUJ SIĘ NA PLATFORMIE SZKOLENIOWEJ

Więcej o:
korner strzałków radomsko płyty blaty pfleiderer platforma e-learningową
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE