Finisz konkursu „Zamiast kupować lepiej adoptować"

Finisz konkursu „Zamiast kupować lepiej adoptować

90 prac wpłynęło na konkurs plastyczny, w którym trzeba było zareklamować schronisko dla zwierząt oraz adopcję bezdomnych psów i kotów.

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Radomsku po raz pierwszy ogłosiło konkurs na plakat pod hasłem „Zamiast kupować lepiej adoptować".

Konkurs skierowany był do szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych z terenu Radomska i okolic. Prace można było składać od 2 lutego do końca marca br.

– Zainteresowanie przerosło oczekiwania organizatorów, a swoimi umiejętnościami plastycznymi pochwalili się uczniowie wszystkich szczebli. Jak widać dobro bezdomnych zwierząt leży na sercu wielu osób, a na aktywność twórczą dzieci i młodzieży zawsze można liczyć – informuje Aneta Niedzwiecka, ze Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Radomsku.

Komisja konkursowa w najbliższych dniach oceni wszystkie prace i nagrodzi najlepsze w każdej kategorii wiekowej. Prawdopodobnie zostanie przyznana nagroda główna dla jednej zwycięskiej pracy, która stanie się sztandarowym plakatem schroniska.

Osoby nagrodzone i wyróżnione zostaną poinformowane telefonicznie lub pocztą elektroniczną o terminie i miejscu oficjalnego ogłoszenia wyników.

Więcej o:
adopcja pies schronisko kot schronisko radomsko adopcja radomsko pgk radomsko
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE