Finał WOŚP już w niedzielę. Program

W niedzielę 12 stycznia po raz 22. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy będzie zbierać na specjalistyczny sprzęt medyczny. Finał akcji odbędzie się także w Radomsku.

W niedzielę 12 stycznia po raz 22. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy będzie zbierać na specjalistyczny sprzęt medyczny. Finał akcji odbędzie się także w Radomsku.

Radomszczański sztab WOŚP działa w Miejskim Domu Kultury i to tam odbędzie się koncert finałowy, który zacznie się o godzinie 15.30. W programie koncertu czekają nas oczywiście licytacje gadżetów przekazanych przez instytucje i indywidualnych darczyńców.

 

Podczas koncertu zobaczyć będzie można ponadto młodych radomszczańskich muzyków i tancerzy. Na scenie zaprezentują się bowiem zespoły Dystans, Extasa, Dropsy Squad, Studio Wokalne, Studio Tańca "Etiuda", zespół "Tęczowe Nutki" oraz chór "Złota Nutka". Gwiazdą wieczoru będzie zespół Cute Mess z Łodzi. O 20.00 tradycyjnie już rozbłyśnie "Światelko do nieba".

 

W ramach finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędą się także imprezy sportowe. W hali sportowej przy ul. św. Jadwigi Królowej rozegrany zostanie turniej tenisa stołowego dla kobiet i mężczyzn, z którego wpisowe będzie w całości przekazane dla WOŚP. Turniej rozpocznie się o godzinie 10.00.

 

W godzinach 15.00 - 17.00 na krytej pływalni odbędą się natomiast zawody pływackie na wesoło. W zawodach będą mogli wziąć udział zawodnicy indywidualni, jak również dwójki (pary zawodników oraz rodzic z dzieckiem).

 

Na ulicach Radomska kwestować będzie w niedzielę 242 wolontariuszy. W tym roku orkiestra zbiera na zakup specjalistycznego sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej i godnej opieki medycznej Seniorów.

Więcej o:
wośp wielka orkiestra świątecznej pomocy
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE