Radomsko, Łódzkie 21.0o Poniedziałek, 19 Sierpnia 2019

Finał remontu w Strzałkowie programu „Nasz nowy dom”

Miasto
Beata Januszewska

Kilka dni temu pisaliśmy o tym, że w Strzałkowie ekipa programu „Nasz nowy dom” przeprowadza remont domu dla jednej rodziny. W sobotę 30 marca rodzina powróciła już do swojego nowego domu.

Pani Ania wychowująca kilkunastoletniego wnuka będzie mieszkać w pięknie wyremontowanym mieszkaniu. W sobotę 30 marca ekipa telewizji Polsat wraz z Katarzyną Dowbor, która realizuje popularny program pt. ,,Nasz nowy dom" przekazała rodzinie ze Strzałkowa (gm. Radomsko) odmieniony dom.

Przed remontem warunki, w których mieszkała babcia z wnukiem były bardzo złe, w domu nie było kanalizacji, ani centralnego ogrzewania. Dzięki akcji telewizji Polsat i fachowcom, którzy przez pięć dni przeprowadzali generalny remont (do mieszkania doprowadzono kanalizację, powstała łazienka), już w sobotę rodzina mogła wprowadzić się do całkiem odmienionych wnętrz. Efekty akcji będzie można zobaczyć dopiero w maju, gdy odcinek zostanie wyemitowany w telewizji Polsat. Wcześniej nie można upubliczniać nowego wyglądu domu.

W całym przedsięwzięciu rodzinę ze Strzałkowa wspierali pracownicy Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie. Podczas ponownych osiedlin panią Anię i jej wnuka odwiedzili także przedstawiciele Zarządu Powiatu Radomszczańskiego: starosta Beata Pokora, Ewa Gajzler i Fabian Zagórowicz.

komentarze