Finał akcji Radomsko Zdaje Angielski 2023

Finał akcji Radomsko Zdaje Angielski 2023

Znane już są wyniki uzyskane przez kandydatów w trakcie tegorocznej edycji egzaminu B2 First, który odbył się w I LO w Radomsku w czerwcu tego roku w ramach jubileuszowej, dziesiątej edycji akcji Radomsko Zdaje Angielski.

Współorganizatorzy projektu edukacyjnego Radomsko Zdaje Angielski - P.P.J.O „HORIZON”, I LO im. F. Fabianiego w Radomsku oraz II LO im. K. K. Baczyńskiego w Radomsku - ogłoszą je podczas uroczystego finału akcji, który odbędzie się w piątek, 15 września, o godzinie 10.00 w I LO im. F. Fabianiego w Radomsku. 

Podczas uroczystości zaprezentowane zostaną uzyskane wyniki, laureaci otrzymają certyfikaty językowe Cambridge English oraz pamiątkowe nagrody ufundowane przez patronów imprezy.

Gościem specjalnym gali będzie nauczyciel języka angielskiego z Piotrkowa Trybunalskiego, pisarz, autor powieści kryminalnej „Zło w Cmentarnej Górze”.

Jak co roku akcja Radomsko Zdaje Angielski odbywa się pod patronatem honorowym Starosty Powiatu Radomszczańskiego. Patron medialny portal Radomsko24.pl.

Więcej o:
radomsko zdaje angielski horion szkoła horizon angielski radomsko
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE