Festiwal Generacji OdNowy już w czerwcu

Festiwal Generacji OdNowy już w czerwcu Fot. mat. organizatora

Warsztaty, panele dyskusyjne, spotkania z gośćmi specjalnymi i koncerty – to wszystko czeka uczestników Festiwalu Generacji OdNowy, który odbędzie w dniach 2-4 czerwca w Nadwarciańskim Grodzie w Załęczu Wielkim.

- Wydarzenie, które skierowane jest do młodych ludzi chcących mieć wpływ na swoje otoczenie, pozwoli nie tylko poznać ludzi o podobnych wartościach i pomysłach, ale również w neutralnej atmosferze wymienić doświadczenia oraz poszerzyć wiedzę na temat edukacji, bezpieczeństwa, gospodarki i środowiska. Ostatni panel poprowadzi Jakub Wiech, redaktor portalu Defence24 – mówi Krzysztof Ciecióra.

W trakcie festiwalu zaplanowane zostały warsztaty, w tym te z zakresu zdrowego odżywiania prowadzone przez cenionego eksperta Arkadiusza Matrasa (dietetyka), oraz dyskusje na temat bezpieczeństwa, edukacji, gospodarki oraz ochrony środowiska. Organizatorzy zadbali również o dobrą zabawę – na Scenie Festiwalu Generacji wystąpi m.in. Janek Szynal z zespołem.

Festiwal jest całkowicie bezpłatny. Po rejestracji uczestnicy będą mieli zapewnione zakwaterowanie na 2 noce, wyżywienie oraz transport busem z Częstochowy na miejsce wydarzenia. Po weryfikacji zgłoszenia drogą mailową przekazane zostaną szczegółowe informacje na temat programu i organizacji pobytu. Liczba miejsc jest ograniczona.

Rejestracji można dokonać W TYM MIEJSCU

- Nie przegap tej okazji, by poczuć atmosferę młodych ludzi, którzy pragną zmieniać świat. Podczas wydarzenia każdy będzie miał okazję zdobyć nowe cenne umiejętności, poznać inspirujących ludzi oraz spędzić czas w pięknym, malowniczym miejscu – mówi Szymon Rybak, prezes Generacji OdNowy.

Więcej o:
od nowa odnowa festiwal generacji odnowy załęcze wielkie
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE