FEST W PORĘ zimowo. Zobacz program

Druga, zimowa edycja FEST w PORĘ odbędzie się już 9 lutego w pubie Belfast. W programie zaplanowano nie tylko atrakcje kulinarne, ale również warsztaty plastyczne, wystawę fotografii i malarstwa czy pokaz filmu.

Druga, zimowa edycja FEST w PORĘ odbędzie się już 9 lutego w pubie Belfast. W programie zaplanowano nie tylko atrakcje kulinarne, ale również warsztaty plastyczne, wystawę fotografii i malarstwa czy pokaz filmu.

Organizatorkami imprezy FEST W PORĘ są dwie radomszczanki - Ada Lewandowska oraz Agnieszka Szydziak. Do współorganizacji zimowej edycji zaprosiły one również radomszczan, dzięki czemu program imprezy powiększył się o kolejne propozycje, skierowane zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

 

Program zimowego FEST W PORĘ:

15.30 – warsztaty plastyczne z elementami języka migowego dla dzieci (3-10 lat) poprowadzą Iga Borowiecka-Grzywacz, Marta Margoła i Magdalena Sobieraj

Zajęcia poprowadzą doświadczone pedagożki, pasjonatki sztuki, twórczynie rękodzieła, artystki. Obiecują kolorowe warzywno-owocowe girlandy metodą wydzieranki i magnesy na lodówkę z modeliny, czyli mnóstwo dobrej i twórczej zabawy. W prace plastyczne zostaną wplecione elementy języka migowego. Pod okiem logopedy dzieci będą miały okazję nauczyć się zestawu znaków - o tematyce kulinarnej, nie inaczej!

 

15.30 – „Przekonać Tadka Niejadka” - warsztaty kulinarne dla dorosłych poprowadzą Ada Lewandowska i Agnieszka Szydziak

Zajęcia dla rodziców dzieci niejedzących, grymaszących, którym sen z powiek spędza temat żywienia swoich pociech. Warsztaty dostarczą Państwu pomysłów na zdrowe i kolorowe posiłki oraz na słodycze, które Niejadki mogą jeść bez wyrzutów sumienia (sumienia rodzica oczywiście).

 

16.45 – „Wiosenny dobry start” – mini-wykład o wiosennym detoksie, prowadzenie Agnieszka Szydziak

 

17.15 – Pokaz filmu- kabaret Wujek Władek nad Bałtykiem

 

Przez cały czas trwania imprezy:

  • bar z daniami przygotowanymi z lokalnych i sezonowych składników
  • wystawy fotografii Seweryna Klęka oraz malarstwa Igi Borowieckiej-Grzywacz
  • jarmark różnorodności - smakołyki i rękodzieło radomszczan

 

Na warsztaty obowiązują wcześniejsze zapisy drogą mailową pod adresem: festwpore@gmail.com lub telefoniczne pod numerem tel 601 540 388

Więcej o:
fest w porę festiwal kulinarny belfast
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE