Fest w porę po raz drugi. ZDJĘCIA

Zimowa edycja festiwalu FEST w PORĘ przyciągnęła do pubu Belfast wielu radomszczan - zarówno młodszych, jak i starszych. Impreza odbyła się w niedzielę 9 lutego.

Zimowa edycja festiwalu FEST w PORĘ przyciągnęła do pubu Belfast wielu radomszczan - zarówno młodszych, jak i starszych. Impreza odbyła się w niedzielę 9 lutego.

FEST w PORĘ to przede wszystkim impreza kulinarna, którą stworzyły dwie radomszczanki - Ada Lewandowska oraz Agnieszka Szydziak. Podczas festiwalu można więc było skosztować sezonowych przysmaków przygotowanych przez radomszczanki, wziąć udział w warsztatach na temat odżywiania dzieci czy posłuchać wykładu o wiosennym detoksie.

 

 

Ale w zimowej edycji na radomszczan czekały także inne atrakcje. Na stoiskach można było zaopatrzyć się w ręcznie wykonaną biżuterię i ozdoby do domu, oryginalne muchy, malowane koszulki czy kozie sery i domowe pierogi. Na najmłodszych czekały natomiast warsztaty plastyczne, podczas których dzieciaki tworzyły magnesy na lodówkę oraz uczyły się języka migowego. Podczas festiwalu zaprezentowano także film - kabaret Wujek Władek nad Bałtykiem.

 

 

- Jesienna edycja Fest w porę była bardzo udana, ale nie miała tego, co miała ta edycja. Mianowicie - jesienią całe wydarzenie było sumą pracy mojej i Agnieszki oraz naszych znajomych i rodziny. W tej edycji zimowej stało się coś, o czym marzyłyśmy - dołączyły do nas osoby jeszcze do niedawna zupełnie nam obce, które postanowiły podzielić się swoją pasją, pomysłami i zainteresowaniami. I o to właśnie chodziło w FEST W PORĘ, chciałyśmy aby festiwal to było wydarzenie, które ma aktywizować radomszczan, wyciągnąć ludzi z domu, stworzyć przestrzeń do wspólnych spotkań i robienia ciekawych rzeczy - mówi Ada Lewandowska, organizatorka wydarzenia.

 

Impreza Fest w porę z pewnością jest przykładem na to, że jeśli tylko ma się chęci, to można w naszym mieście samemu zorganizować coś ciekawego. Brawo Ada i Agnieszka - czekamy na kolejne edycje FEST W PORĘ!

 

Portal Radomsko24.pl był patronem medialnym imprezy.

 

FOTOGALERIA

Więcej o:
fest w porę festiwal kulinarny belfast
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE