Ferie były czasem remontów szkół

Ferie były czasem remontów szkół Fot. Starostwo Powiatowe w Radomsku

Ferie dobiegły końca a wraz z nimi remonty w szkołach zarządzanych przez Powiat Radomszczański, który dofinansował oświatowe inwestycje kwotą ponad 30 tys. zł.

Podczas minionych ferii pomalowano, zainstalowano nowe oświetlenie oraz zakupiono nowe ławki i krzesła do pracowni geodezji w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Radomsku. Modernizacji doczekały się też dwie inne sale oraz toalety dla młodzieży na pierwszym piętrze. Malowanie, wymiana glazury i terakoty, ościeżnic, drzwi czy muszli i umywalek to koszt 16 tysięcy złotych. Łącznie na remonty w Mechaniku wydano 29 tysięcy złotych.

Z kolei w Zespole Szkół Elektryczno-Elektronicznych dokonano renowacji parkietu w sali gimnastycznej (szlifowanie z uzupełnieniem ubytków, malowanie linii, trzykrotne malowanie lakierem antypoślizgowym) oraz wykonano podwieszany sufit modułowy wraz z oświetleniem na korytarzu I piętra. Całość remontu kosztowała 32 459 zł. W Elektryku ze składek rodziców dokonano remontu sali 204, gdzie naprawiono i pomalowano ściany oraz wymieniono wykładzinę podłogową.

Info: Starostwo Powiatowe w Radomsku

Więcej o:
ferie starostwo remont szkoła szkoły
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE