Expresja z kawą

Expresja z kawą Fot. expresja/facebook

W świąteczny, wielkanocny poniedziałek (13 kwietnia), zapraszamy na specjalne wydanie programu „Staszczyk niezależnie”. Gościem Irka Staszczyka, będzie Magdalena Czapla członkini Orkiestry Dętej „Expresja”.

Okazuje się, że mimo obowiązującej w całym kraju trudnej sytuacji orkiestra jest aktywna. Nie mają możliwości uczestniczenia w próbach i wspólnym koncertowaniu, ale to nie oznacza, że orkiestra w tym okresie nie funkcjonuje.

Wręcz przeciwnie. Muzycy ćwiczą w swoich domach, a efekty pracy zamieszczają w internecie. Do wspólnego muzykowania „w sieci” zapraszają artystów z całego świata.

Na tych działaniach Orkiestra Dęta „Expresja” nie zamierza poprzestać. Muzycy wraz z druhami OSP w Silnicy organizują na portalu zrzutka.pl zbiórkę pieniędzy na walkę z koronawirusem. Zgromadzone środki trafią na Fundusz Interwencyjny WOŚP.

I to jeszcze nie wszystko. Zainicjowaną przez orkiestrę, akcję wspiera zespół „Poparzeni Kawą Trzy”. Efekty współpracy orkiestry z „Poparzeni Kawą Trzy” zaprezentujemy też w świąteczny poniedziałek na naszym portalu.

„Staszczyk Niezależnie”, 13 kwietnia (poniedziałek) godz. 19.45. Zapraszamy.

Więcej o:
staszczyk niezależnie orkiestra expresja expresja silnica expresja żytno
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE