Ewa Ziółkowska: Promując powiat radomszczański zapominamy o szkole w Kamieńsku

Ewa Ziółkowska: Promując powiat radomszczański zapominamy o szkole w Kamieńsku Fot. M. Kołaczkowski

- W naszej szkole jest bardzo miła atmosfera, nauczyciele są super, nie ma niezapowiedzianych kartkówek, warto tutaj przyjść. Mamy bardzo ładne pracownie dobrze wyposażone, ciekawe kierunki nauczania - tak zachwalał swoją szkołę uczeń Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Kamieńsku podczas „Dnia Otwartego”.

- Czy to prawdziwa od wypowiedź „od serca” ucznia czy komentarz uzgodniony wspólnie z dyrekcją na potrzeby „Dnia Otwartego”? - zastanawia się gospodarz programu „Staszczyk niezależnie” w rozmowie z Ewą Ziółkowską, dyrektorem ZSP w Kamieńsku.

- To nie podpowiedział nauczyciel. To jest spontaniczna wypowiedź ucznia i jest mi bardzo miło, gdy słyszę taką ocenę placówki – dobitnie komentuje Ewa Ziółkowska.

- Zastanawiam się bo promując powiat radomszczański zapominamy o szkole w Kamieńsku. Większość szkół ponadpodstawowych, jest prowadzonych przez powiat. ZSP w Kamieńsku prowadzona jest wyłącznie przez gminę Kamieńsk - z rozczarowaniem mówi Ewa Ziółkowska dyrektor Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Kamieńsku.

Cała rozmowa z gościem portalu Radomsko24.pl Ewą Ziółkowską, dyrektorem ZSP w Kamieńsku, w piątek 8 kwietnia o godzinie 19.45.

Więcej o:
staszczyk niezależnie irek staszczyk ewa ziółkowska
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE