ESBANK Bank Spółdzielczy i RAP Radomsko współpracują już od 10 lat

ESBANK Bank Spółdzielczy i RAP Radomsko współpracują już od 10 lat Fot. Esbank Bank Spółdzielczy

Już po raz 10. ESBANK Bank Spółdzielczy w Radomsku będzie wspierał młodych adeptów piki nożnej trenujących w RAP Radomsko. W 2020 roku Bank będzie wspierał jako Sponsor Główny nie tylko Akademię, ale także ściśle związany z nią Uczniowski Klub Sportowy „RAP” Radomsko.

Początek współpracy Radomszczańskiej Akademii Piłkarskiej z ESBANKIEM Bankiem Spółdzielczym jako sponsorem sięga 2010 roku, kiedy to bank jako jeden z pierwszych dostrzegł potencjał drzemiący w stawiającej swoje pierwsze kroki na sportowej mapie Radomska Akademii. Dziś RAP to już uznana lokalna marka z wieloma krajowymi i międzynarodowymi sukcesami na koncie, a także stale rosnąca społeczność trenerów, zawodników i ich rodziców oraz podmiotów wspierających. W 2020 r. bank kolejny rok z rzędu będzie wspierał jako Sponsor Główny roku rozwój zawodników drużyn ESBANK RAP Radomsko, trenujących w ramach Akademii oraz UKS „RAP” Radomsko, który kontynuuje jej misję.

- W działalności RAP-u i UKS „RAP” Radomsko niezmiennie cenimy nie tylko ogromne zaangażowanie i profesjonalizm założycieli oraz całej kadry trenerskij, ale i misję bliską wartościom naszego Banku, jakimi są siła, solidność i stabilność, a także wartościom spółdzielczym” – mówi o współpracy z RAP-em członek Zarządu ESBANKU Banku Spółdzielczego Edyta Półrola-Karska, która reprezentowała Zarząd Banku podczas oficjalnej inauguracji nowych umów na początku lutego.

- Ciesząc się z dalszej współpracy, dziękuję za sportową aktywizację lokalnej społeczności, a także promowanie wśród dzieci i młodzieży idei pracy zespołowej oraz gry fair play. W 2020 roku w imieniu Zarządu i Pracowników naszego Banku życzę dalszego rozwoju, kolejnych sukcesów oraz radości, ambicji i pasji na wszystkich treningach oraz meczach – dodaje.

Założyciele RAP-u, Marek Kozak i Krzysztof Kowalski, mówią natomiast:

- Dzięki ogromnej pomocy, jaką wykazuje ESBANK Bank Spółdzielczy dla Akademii, bardzo duża ilość dzieci może spełniać swoje marzenia, rozwijać pasje, poznawać nowe miejsca i ludzi. Obecnie w Akademii RAP trenuje na co dzień ponad 200 dzieci w wieku od 5 do 11 lat i każde z nich, także dzięki sponsorom, ma możliwość stałego rozwoju sportowego i mentalnego, na które kładziemy szczególny nacisk.

- Z Akademią ściśle współpracuje UKS „RAP” Radomsko oferujący kontynuację szkolenia, zapoczątkowanego w RAP-ie, ale w znacznie rozszerzonym formacie, m.in. z udziałem dzieci w rozgrywkach ligowych. W UKS „RAP” Radomsko trenować i grać grać w piłkę nożną mogą wszyscy absolwenci Akademii oraz dzieci z innych klubów sportowych z danego rocznika. Aktualnie są to młodzi piłkarze urodzeni w latach 2006-2010 – dodają szkoleniowcy.

Więcej o:
rap radomsko piłka nożna esbank bank spółdzielczy
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE