Energetyczny tornister od PGE

Od kilku lat, w ostatnim tygodniu sierpnia, PGE Dystrybucja S.A. Oddział Łódź-Teren zaprasza na uroczyste wręczenie tornistrów z wyprawką szkolną tegorocznym pierwszoklasistom.

Od kilku lat, w ostatnim tygodniu sierpnia, PGE Dystrybucja S.A. Oddział Łódź-Teren zaprasza na uroczyste wręczenie tornistrów z wyprawką szkolną tegorocznym pierwszoklasistom. W tym roku do akcji przyłączyła się  Fundacja PGE – Energia z serca, współfinansując zakupy oraz rozszerzając obszar działania na pozostałe spółki Grupy Kapitałowej PGE.
fot. UM Radomsko
Na terenie Radomska i powiatu radomszczańskiego kolorowe tornistry z „dobrą energią” otrzyma 110 dzieci. Pierwszaki w plecakach znajdą zeszyty, piórniki z pełnym wyposażeniem, farby, kredki, mazaki, bloki rysunkowe i techniczne, bibułę, papier wycinankowy, klej, nożyczki, plastelinę.

Uroczystości dla najmłodszych uczniów z udziałem Prezydent Miasta oraz Starosty Radomszczańskiego odbędą się: 27 sierpnia o godz. 11.00 w sali plenarnej Urzędu Miasta (ul. Tysiąclecia 5) i o godz. 14.00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego (ul. Leszka Czarnego22).

„Energetyczny tornister” to jedna z najważniejszych akcji PGE Dystrybucja S.A. z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu. Od ponad 12 lat jest prowadzona w województwie łódzkim, a po raz trzeci obejmie wszystkie Oddziały Spółki. W bieżącym roku PGE Dystrybucja S.A. łącznie przekaże najmłodszym uczniom ponad 2700 tornistrów wyposażonych w wyprawki szkolne …i dobrą energię. Kolorowe plecaki trafią do dzieci z najbardziej potrzebujących rodzin.

info: UM Radomsko

Więcej o:
pge tornister szkoła
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE