Radomsko, Łódzkie 12.9o środa, 23 Października 2019
ważne informacje
  • 14:10 Ocalmy Przemka! Były piłkarz RKS Radomsko potrzebuje pomocy czytaj dalej

Elektryk na targach IFA w Berlinie

Powiat
Beata Januszewska

Coroczne targi elektroniki użytkowej IFA w Berlinie to największy w Europie pokaz ciekawostek technologicznych z dziedziny elektroniki i informatyki z całego świata dla użytkowników i potencjalnych klientów, czyli w zasadzie nas wszystkich. A szczególności dla zainteresowanych najnowszymi technologiami uczniów Zespołu Szkół Elektryczno – Elektronicznych w Radomsku. W tym roku targi IFA odbywały się w dniach 6-11 września.

Na ogromnym obszarze, w niemal trzydziestu wielkich halach można było znaleźć wszystkie najważniejsze nowości, które miały premierę w roku 2019. Część premier odbyła się na samych targach, a największy tegoroczny trend to coraz inteligentniejsze urządzenia AGD.

Na targach IFA słowo "smart" odmieniane było przez wszystkie przypadki. Smartobroża pomoże znaleźć pupila, smartlodówka ukisi ogórki. Do tego niewidzialny telewizor, telefon nie dość, że smart, to jeszcze składa się na pół lub ma dwa wyświetlacze.

Targi IFA okazały prawdziwym rajem dla technologicznych freaków -smartfony, akcesoria, słuchawki, głośniki, pojazdy elektryczne, smartwatche, najnowsze fotele gamingowe - wszystko to co przyszli elektronicy i informatycy lubią najbardziej.

komentarze