Elektromobilność dla Radomska. Wypełnij ankietę!

Elektromobilność dla Radomska. Wypełnij ankietę! Fot. pixabay.com

Miasto Radomsko przystąpiło do przygotowania „Strategii Rozwoju Elektromobilności dla Miasta Radomska 2035”. Dokument ten ma na celu określenie mobilności mieszkańców Radomska i wskazanie działań wspierających użytkowników pojazdów elektrycznych w przyszłości.

- W dokumencie razem z Państwem określimy kierunki podejmowanych działań dotyczących wdrożenia elektromobilności. Celem jest rozwiązanie zidentyfikowanych problemów i zaspokojenie potrzeb w zakresie polityki transportowej w oparciu o analizę obecnych i przewidywanych uwarunkowań organizacyjnych, technicznych i prawnych. Stworzenie „Strategii Rozwoju Elektromobilności dla Miasta Radomska 2035” jest jednym z elementów walki ze smogiem i stanowi ważny etap w rozwoju polityki proekologicznej. Kluczowe z punktu widzenia przygotowania optymalnych rozwiązań jest poznanie Państwa preferencji związanych z mobilnością miejską – mówią urzędnicy.

WYPEŁNIJ ANKIETĘ

Ankieta jest anonimowa, a jej wyniki będą służyły do przygotowania dopasowanych do potrzeb działań związanych z rozwojem elektromobilności poprzez budowę niezbędnej infrastruktury w mieście, a także wzrost wykorzystania pojazdów elektrycznych. Przewidywany czas wypełnienia wynosi około 2 minut. Ankietę można wypełniać w terminie dnia 17 maja 2020 rok.

- Liczymy na aktywny udział, który pomoże nam wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom i przyczyni się do poprawy jakości życia w naszym mieście. Państwa opinie są dla nas bardzo ważne, dziękujemy za poświęcony czas i wypełnienie ankiety – czytamy w komunikacie Urzędu Miata.

Miasto Radomsko realizuje działania związane z opracowaniem Strategii Rozwoju Elektromobilności w ramach dofinansowania i w oparciu o zasady Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w ramach programu priorytetowego „Gepard II – transport niskoemisyjny. Część 2) Strategia rozwoju elektromobilności”.

Więcej o:
radomsko urząd miasta radomsko elektromobilność ankieta
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE