Ekonomiści przygotowują się do stażu w Wielkiej Brytanii

Ekonomiści przygotowują się do stażu  w Wielkiej Brytanii

Grupa 14 uczniów w zawodzie technik ekonomista przygotowuje się do wyjazdu na staż zawodowy w Portsmouth na południu Wielkiej Brytanii. Uczniowie „Ekonomika” odbędą praktykę zagraniczną w ramach realizacji projektu „Mobilność poszerza horyzonty”, który realizowany jest przy wsparciu finansowym Unii Europejskiej w ramach programu „Erasmus+”.

Staż rozpocznie się już 18 marca, a w obecnie uczniowie biorą udział w ostatnich przygotowaniach. Dotychczasowo odbyły się zajęcia z przygotowania pedagogicznego i kulturowego. Kończy się również kurs języka angielskiego i realizacja projektu eTwinning. W ramach przygotowań odbyły się również liczne spotkania organizacyjne oraz konkurs o regionie, w którym młodzież spędzi 2 tygodnie.

Podczas pobytu uczniowie będą zdobywali doświadczenie zawodowe pracując w angielskich firmach, a w czasie wolnym odbędzie się m. innymi wycieczka do Londynu.

W ramach realizowanego projektu odbył się już jeden staż w Hiszpanii, a w trakcie przygotowań są kolejne wyjazdy do Francji, Wielkiej Brytanii i Hiszpanii. Koordynacją działań zajmuje się autorka projektu Magdalena Geniusz-Starostka.

Więcej o:
zse ekonomik ekonomik radomsko
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE