Ekologiczny konkurs w PP 4 w Radomsku

Ekologiczny konkurs w PP 4 w Radomsku Fot. UM Radomsko

W Publicznym Przedszkolu nr 4 „Pod Zielonym Ludkiem” w Radomsku odbyła się 23. edycja Konkursu Ekologicznego.

Konkurs już na stałe wpisał się w historię Publicznego Przedszkola nr 4, stając się tradycją trwającą od 23 lat.  W spotkaniu oprócz dzieci, ich rodziców i nauczycieli wzięli udział: zastępca prezydenta Radomska Małgorzata Kańska-Kipigroch, naczelnik Wydziału Edukacji i Kultury Małgorzata Krupska, przewodniczący Rady Miejskiej Tadeusz Kubak, radny Jacek Gębicz, dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej Anita Janczak oraz dyrektor Muzeum Regionalnego Małgorzata Borek.

Dyrektor PP nr 4 Joanna Dratwa uroczyście przywitała wszystkich gości, a grupa 6-latków przygotowała taneczne przedstawienie pod hasłem „Kwiaty naszych ogrodów, pól i łąk”. Występ artystyczny był wstępem do konkursu recytatorskiego, w którym wzięły udział dzieci z radomszczańskich przedszkoli.

Zanim przedszkolaki przystąpiły do recytacji, nagrodzono laureatów XI edycji ekologicznego konkursu plastycznego, pt. „Kapelusz królowej kwiatów”.

Wyniki:

I miejsce: Alicja Skalik PP nr 1
II miejsce: Kalina Chmielowska PP nr 10
III miejsce: Jakub Umański PP nr 3

Wyróżnienie: Natalia Habel PP nr 4
Wyróżnienie: Lena Cichuta PP nr 6

Podczas konkursu recytatorskiego jury usłyszało wiele wspaniałych interpretacji wierszy o wiosennej i ekologicznej tematyce. Komisja uznała, że wszystkie dzieci zaprezentowały wysoki poziom recytacji i uhonorowała każdego uczestnika. Dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy i nagrody.

Więcej o:
radomsko pp4 radomsko konkurs ekologiczny
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE