Dziura na Architektów. Radny Rafał Dębski wyręcza urzędników

Dziura na Architektów. Radny Rafał Dębski wyręcza urzędników

W Radomsku był już jeden społecznik, który łatał dziury w drodze, zamiast odpowiedzialnych za to służb. O sprawie usłyszała wtedy cała Polska. Teraz jest radny Rafał Dębski, który na ulicy Architektów ustawia pachołki ostrzegające o sporym ubytku w jezdni. I zwraca się do Jarosława Ferenca: Panie prezydencie! To są żarty.

Radny Rafał Dębski na ulicy Architektów z dwoma pachołkami pojawił się 19 maja. A miesiąc temu wraz radnym Radosławem Rączkowskim informowali o dziurze w jezdni.

- Urząd Miasta pomimo posiadania tej wiedzy, do tej pory tej sprawie nie zrobił nic. Jeden z mieszkańców uszkodził sobie zawieszenie – mówi radny Rafał Dębski, na krótkim nagraniu umieszczonym na swoim Facebooku.

Radny podkreśla, że dziś rano (19 maja) o godzinie 6. zgłoszenie zostało przekazane do Wydziału Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego, a później do Wydziału Inwestycji.

- Czy Wydział Inwestycji panie prezydencie coś zrobił w tej sprawie? Nic. Panie prezydencie to są żarty – podkreśla Rafał Dębski i żąda wyciągnięcia konsekwencji od osób, które są za to odpowiedzialne.

Więcej o:
rafał dębski interwencja koalicja obywatelska platforma obywatelska architektów
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE