„Dziesiątka” po pierwszych tegorocznych startach

„Dziesiątka” po pierwszych tegorocznych startach Fot. Urząd Miasta

Pracowicie rozpoczął się 2018 rok dla reprezentantów Uczniowskiego Klubu Sportowego „Dziesiątka”. Młodzi zawodnicy systematycznie szlifują formę. Za nimi już pierwsze tegoroczne starty w zawodach.

Przemysław Lasoń reprezentował miasto w Poznaniu. Tam w biegu przełajowym na 5 km, który odbył się 3 lutego na Dziewiczej Górze zawodnik radomszczańskiego klubu uplasował się w czołówce zajmując 3. miejsce.

Natomiast 10 lutego br. zawodnicy radomszczańskiego klubu wystartowali w Halowych Mistrzostwach Polski Juniorów w Lekkiej Atletyce, które odbyły się w Toruniu. Radomszczanie ukończyli bieg z następującymi wynikami: 15. miejsce w biegu na dystansie 800 m zajęła Paulina Witaszczyk, 18. miejsce w biegu na dystansie 400 m zajęła Izabela Matuszczak, natomiast 26. miejsce na tym samym dystansie uzyskał Adam Klekowski.

Info: Urząd Miasta w Radomsku