Dzień Serca w ośrodkach grupy CARINT

W ramach obchodów Światowego Dnia Serca w najbliższą niedzielę 29 września br. w pracowni kardiologii inwazyjnej "CARINT" w Szpitalu Powiatowym w Radomsku będą zorganizowane bezpłatne badania.

W ramach obchodów Światowego Dnia Serca w najbliższą niedzielę 29 września br. w pracowni   kardiologii inwazyjnej  "CARINT" w Szpitalu Powiatowym w Radomsku zorganizowane zostaną bezpłatne badania ekg oraz echo serca,  badania glukozy, pomiary ciśnienia krwi oraz konsultacje kardiologiczne.

Akcja kierowana jest przede wszystkim do pacjentów z grupy wysokiego ryzyka: z nadciśnieniem tętniczym, cukrzycą, hypercholesterolemią, otyłością, obciążonych genetycznie chorobami układu krążenia, którzy nie byli objęci do tej pory specjalistycznym leczeniem kardiologicznym. Wszyscy pacjenci biorący udział w konsultacjach otrzymają materiały edukacyjne, w tym specjalny dokument "Przegląd stanu serca" mówiący o ewentualnych dyskunkacjach w stylu życia, określający indywidualne ryzyko pacjenta zachorowania na choroby układu krążenia oraz zawierający indywidualne lekarskie zalecenia.

Pracownia Hemodynimiki “CARINT” w Szpitalu Powiatowym w Radomsku zaprasza na bezpłatne badania i konsultacje kardiologiczne w niedzielę 29 września w godz. 9.00 do 14.00. Rejestracja telefoniczna pod numerem telefonu (44) 685 47 64.

Honorowy patronat nad obchodami Światowego Dnia Serca objął  Dyrektor Szpitala Radosław Pigoń oraz Starosta Powiatu Radomszczańskiego Robert Zakrzewski.

Więcej o:
szpital starostwo światowy dzień serca bepłatne badania ekg echo serca badanie glukozy szpital powiatowy w radomsku
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE