Dzień Mamy i Taty w Klubie Młodziaka

Jest taki dzień w roku, kiedy myśli wszystkich dzieci, i tych małych i tych dużych, skierowane są ku tej najważniejszej osobie w naszym życiu - mamie.

Jest taki dzień w roku, kiedy myśli wszystkich dzieci, i tych małych i tych dużych, skierowane są ku tej najważniejszej osobie w naszym życiu - mamie.

26 maja to dzień, w którym dziękujemy naszym mamom za życie, które nam dały oraz za miłość i troskę, jaką otaczały nas od najmłodszych lat. Równie ważną datą w kalendarzu jest 23 czerwca, kiedy to bohaterem naszych rozważań są ukochani tatusiowie.

W Klubie Młodziaka, należącym do Ośrodka Wspierania Rodziny, wybrano wspólną datę, aby uczcić zarówno Dzień Matki jak i Dzień Ojca. W poniedziałek, 27 maja do Klubu przybyli rodzice milusińskich. Na początek była okazja do podziękowań i życzeń. Dzieci przedstawiły krótki program artystyczny, składający się z wierszy i piosenek o mamie i tacie. Rodzice byli wyraźnie wzruszeni i dumni ze swoich pociech.

Niespodzianką była specjalnie ułożona choreografia do piosenki „Tata i mama”, którą maluchy zaprezentowały z prawdziwym entuzjazmem. Nie zabrakło też laurek i drobnych podarunków wykonanych przez dzieci na zajęciach w Klubie. Mamy zostały obdarowane szykownymi bransoletkami, a tatusiowie otrzymali praktyczne i pomysłowe notesy.

Po części oficjalnej goście zostali zaproszeni na słodki poczęstunek, a potem był już czas tylko na wspólną zabawę.

Więcej o:
dzień mamy dzień ojca owr ośrodek wspierania rodziny owr radomsko klub młodziaka
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE