Dzień Kobiet w MDK

Pomysłów na spędzenie Dnia Kobiet jest wiele. Ciekawą propozycję dla płci pięknej (i nie tylko) przygotował na 8 marca Miejski Dom Kultury.

foto ilustracyjne:sxc.huPomysłów na spędzenie Dnia Kobiet jest wiele. Ciekawą propozycję dla płci pięknej (i nie tylko) przygotował na 8 marca  Miejski Dom Kultury.

- Dzień Kobiet w MDK Radomsko to recital Kasi Mirowskiej przy akompaniamencie Andrzeja Młodkowskiego i wernisaż wystawy fotograficznej Mirosława Kercza pt. „Nietakt”. Muzyczne spotkanie odbędzie się 8 marca o godz.17.30 a wernisaż o 18.30 - dowiedzieliśmy się w MDK-u.

Kasia Mirowska to utalentowana wokalistka jazzowa pochodząca z Gidel. Umiejętności wokalne doskonaliła m.in. pod okiem L. Pospieszalskiej, A. Serafińskiej, E. Zapendowskiej, E. Urygi, I. Lewandowskiej, N. Isaacs, R. Guitard. Znalazła się w gronie dziesięciu finalistów koncerty Debiuty podczas KFPP w Opolu (2008). Ś Pracuje, jako muzyk sesyjny. Artystce akompaniować będzie Andrzej Młodkowski.

Twórca wystawy pt. „Nietakt” Mirosław Kercz to znany radomszczański fotograf, należący do Towarzystwa Fotograficznego im. E. Osterloffa. Wielokrotnie prezentował już publiczności swoje prace na wystawach zbiorowych m.in. „Postać ludzka w pejzażu”, „Zaczytani Radomszczanie”, „Bombka” oraz podczas Różewicz Open Festiwal kadry ze sztuki „Kartoteka”. Ciągłe poszukiwania rzeczy nieznanych, bądź przeciwnie: odkrywanie tych powszednich na nowo – zaowocowały kolejną wystawą, tym razem kontemplującą piękno najbardziej pierwotne i najczystsze. Piękno stworzone sztuką samej natury.

Sala kameralna i Galeria MDK, wstęp za wejściówkami (bezpłatne wejściówki dostępne w kasie MDK od 22 lutego). Ilość miejsc na sali kameralnej -80.

Więcej o:
dzień kobiet 8 marca miejski dom kultury mdk radomsko
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE