Dzieli się miłością do aut

Dzieli się miłością do aut

Na portalu Radomsko24.pl prezentujemy kandydatów do tytułu „Erapasjonata”, projektu który powstał przy współpracy ze Starostwem Powiatowym w Radomsku.

Kolejny kandydat to Jacek Gaik, 30-letni radomszczanin. Kolekcjoner samochodów. Niektóre eksponaty z taśmy montażowych koncernów samochodowych w Polsce czy Europie, zjechały jeszcze przed jego narodzinami. Nasz bohater ceni gdy samochód jest oryginalny. Nie przeszkadza mu wgnieciony lekko zderzak, zmatowiony lakier. 

- Pasja wzbogaca człowieka. Dzięki niej mam wielu znajomych i przyjaciół. Pasja to coś, za czym tęsknimy i co sprawia naturalną radość - mówi Jacek Gaik.

-  Coraz więcej jest rajdów samochodów zabytkowych, pokazów, parad i muzeów tworzonych przez miłośników motoryzacji, którzy chcą podzielić się swoją pasją z innymi. Dla mnie to prawdziwe święto, gdy mogę uczestniczyć w takich przedsięwzięciach. Tematy do dyskusji nigdy się wtedy nie kończą - dodaje Jacek Gaik.

Na reportaż o Jacku Gaiku zapraszamy we wtorek, 27 kwietnia o godz. 10.00. Format powstał przy współpracy ze Starostwem Powiatowym w Radomsku.

Uwaga. To Ty  zdecydujesz, kto otrzyma tytuł i nagrodę główną w plebiscycie portalu Radomsko24.pl. Głosowanie po zaprezentowaniu wszystkich 6 kandydatów do tytułu „Erapasjonata”.

Więcej o:
erapasjonatów jacek gaik
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE