Dzieci i młodzież z OWR pojadą na kolonie do Świętej Lipki

Letni wypoczynek podopieczni świetlic środowiskowych, wchodzących w skład Osrodka Wspierania Rodziny, spędzą w malowniczej mazurskiej miejscowości Święta Lipka. Kolonie potrwają od 14 do 28 lipca.

Kolonie w 2011 roku podopieczni OWR spędzili w górach Letni wypoczynek podopieczni świetlic środowiskowych, wchodzących w skład Ośrodka Wspierania Rodziny, spędzą w malowniczej mazurskiej miejscowości Święta Lipka. Kolonie  potrwają od 14 do 28 lipca.


Miejscem odpoczynku będzie ośrodek wypoczynkowy Watra położony nad jeziorem Dejnowa. Obiekt położony jest w lesie, około 400 metrów od klasztoru w Świętej Lipce i najbliższych zabudowań. Ośrodek posiada dostęp do jeziora - własną, piaszczystą plażę z 2 pomostami. Znajduje się tutaj ponad 50, 4-5 osobowych domków campingowych, kuchnia, 2 stołówki, duża świetlica, boiska do gier w siatkówkę, koszykówkę i stoły do ping-ponga oprócz tego jest tu także ścianka wspinaczkowa, trampolina i wiele innych atrakcji dla dzieci.

 

Do dyspozycji radomszczańskich dzieciaków będzie także wiele sprzętu wodnego:  kajaki, łódki, windsurfing. W każdym domku jest łazienka oraz telewizor. Na terenie obiektu bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu.

W programie wyjazdu wychowawcy z OWR przygotowali sporą ilość atrakcji by wypełnić dzieciom czas. - Będzie przejażdżka quadami, liczne wycieczki rowerowe, zwiedzanie pasieki i degustacja miodu, ognisko z kiełbaskami, wycieczka do aqua parku w Hotelu Gołębiewskim, pływanie na deskach windsurfingowych, paintball, rejs statkiem po jeziorach Mazurskich, zwiedzanie klasztoru w Świętej Lipce, wycieczka na zamek w Reszlu,wycieczki do Kętrzyna i  Gierłoży- zwiedzanie bunkrów byłej kwatery Hitlera, wyjazd na poniemieckie lotnisko- oglądanie samolotów oraz przejażdżka samochodem terenowym - wyliczają wychowawcy z OWR.

Więcej o:
ośrodek wspierania rodziny owr owr radomsko
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE