Działa już eSkarbonka sztabu WOŚP w Radomsku

Działa już eSkarbonka sztabu WOŚP w Radomsku Fot. WOŚP

Uruchomiona została eSkarbonka sztabu #5974, czyli Miejskiego Domu Kultury w Radomsku. Za jej pośrednictwem można wpłacać pieniądze, które zasilą 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Korzystanie z eSkarbonek jest szybkie, proste i bezpieczne. Na stronie eSkarbonki należy wybrać kwotę darowizny i formę płatności (karta Mastercard lub PayU), wpisać swoje imię i adres email, zaakceptować regulamin i na koniec kliknąć „Wpłać”. Następnie użytkownik jest przekierowywany na odpowiednią stronę PayU (operatora płatności w eSkarbonkach), na której należy postępować zgodnie z instrukcjami. Oprócz kart płatniczych, dostępne formy płatności to również przelew bankowy czy BLIK.

Po realizacji wpłaty darczyńca zostanie przekierowany z powrotem do eSkarbonki, gdzie wyświetli się osobiste podziękowanie od Jurka Owsiaka. Na stronie eSkarbonki pojawi się też informacja o wpłacie wraz z jej kwotą oraz imieniem darczyńcy.

eSkarbonka rozliczy się automatycznie 30 stycznia 2023 r. o godz. 23:59.

32. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 28 stycznia 2024 r. Przyświeca mu hasło: „Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!”.

Więcej o:
radomsko mdk radomsko wośp 2024 eskarbonka
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE