Dwa medale zapaśników ZKS Radomsko na mistrzostwach w Zamościu

Z dorobkiem dwóch medali, wracają zawodnicy ZKS Radomsko, z Mistrzostw Krajowego Zrzeszenia LZS w zapasach w stylu klasycznym, które odbyły się w Zamościu.

Zawody, które rozgrywano przez dwa dni 10 i 11 września okazały się szczęśliwe dla Szymona Wilka i Bartosza Brzozowskiego w grupie wiekowej „młodzik”. Ten pierwszy wywalczył 1. miejsce w kat. wagowej 62 kg (stoczył 3 walki), a jego klubowy kolega zajął 2. miejsce w kat. wagowej 68 kg (również stoczył 3 walki).

Z kolei Fabian Morauf wywalczył w kat. wagowej 57 kg, 5. miejsce (stoczył także 3 walki) i Hubert Walaszczyk w tej samej kat. wagowej wywalczył 7. miejsce (walczył dwa pojedynki).

- Jak na początek sezonu to bardzo dobre wyniki. Natomiast w tym samym czasie, w Kostrzynie nad Odrą, na Mistrzostwach Polski Seniorów startował Krzysztof Nowak, który zajął tam 13. miejsce w kategorii 67 kilogramów – podsumowuje występy swoich zawodników trener Tomasz Łapiński.