Drużyna OSP Gomunice zwycięzcą piłkarskiego turnieju

Drużyna OSP Gomunice zwycięzcą piłkarskiego turnieju Fot. Wojciech Bojdo

Drużyna OSP Gomunice zajęła pierwsze miejsce w I Powiatowym Turnieju Halowej Piłki Nożnej Drużyn Ochotniczych Straży Pożarnych. Turniej został rozegrany w niedzielę, 11 lutego 2024 r. w Powiatowej Hali Sportowej w Radomsku.

W turnieju uczestniczyło sześć drużyn składających się z druhów OSP: z Dąbrówki, Żytna, Gomunic, Kodręba, Dobryszyc oraz Kamieńska.

- Cieszę się, że zgłosiło się sześć drużyn, choć oczywiście mogło ich być więcej. Należy jednak pamiętać, że jest to pierwsza tego typu impreza w powiecie radomszczańskim – podkreśla Henryk Czubaj, prezes zarządu powiatowego OSP.

- Staramy się brać udział we wszystkich zawodach sportowo-pożarniczych. Podtrzymywana w różnych formach sprawność fizyczna strażaków wpływa pozytywnie na działania, które podejmujemy podczas naszej codziennej pracy w jednostce – mówi Wojciech Kociński, naczelnik OSP Dąbrówka.

Pierwsze miejsce w turnieju wywalczyła drużyna OSP Gomunice. Jej zawodnicy będą reprezentować powiat radomszczański na turnieju wojewódzkim, który odbędzie się 24 lutego w Szczercowie.

Wyniki turnieju:

I – OSP Gomunice
II – OSP Kamieńsk
III – OSP Kodrąb
IV – OSP Dąbrówka
V – OSP Żytno
VI – OSP Dobryszyce

Więcej o:
radomsko powiat radomszczański osp turniej osp halowa piłka nożna osp gomunice powiatowa hala sportowa
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE