Druga edycja konkursu "Projekty Unijne z Google Maps"

Ruszyła druga edycja konkursu fotograficznego "Projekty Unijne z Google Maps".

http://radomsko.pl/cms/cms_news.php?id=6476Ruszyła druga edycja konkursu "Projekty Unijne z Google Maps", którego celem jest uwiecznienie na fotografiach projektów realizowanych z Funduszy Unijnych, znajdujących się na terenie województwa łódzkiego.


Aby wziąć udział w konkursie, należy być osobą pełnoletnią. Mile widziane są również prace osób realizujących inwestycje ze środków unijnych.

 

Konkurs obejmuje dwa etapy:

- po pierwsze, należy umieścić fotografie w serwisie wwww.panoramio.com i przesłać je wraz z kartami zgłoszeniowymi. Już w tym etapie wybrane zostanie maksymalnie siedem prac w ramach każdej kategorii, czyli: innowacje i wiedza, sport i turystyka, kultura i rewitalizacje,

- natomiast w ramach drugiego etapu odbędzie się głosowanie w serwisie Facebook pod adresem www.facebook.com/wojewodztwo.lodzkie na najlepsze zdjęcia projektów w każdej z kategorii. Uczestnicy, których zdjęcia zajmą trzy pierwsze miejsca w głosowaniu w ramach każdej kategorii, otrzymają nagrody rzeczowe - za pierwsze i drugie miejsce będzie to sprzęt elektroniczny, a za trzecie materiały promocyjne.

 

Ponadto, co dwa tygodnie wśród osób nadsyłających prace będą losowane materiały promocyjne. Główny cel konkursu to promocja korzyści płynących z realizacji projektów w ramach Programów Operacyjnych z Narodowej Strategii Spójności oraz promowanie dobrych praktyk w zakresie pozyskiwania Funduszy Europejskich.

Harmonogram konkursu:

- Nadsyłanie prac trwa w dniach 18.06 - 14.09.2012 r.;

- Co 2 tygodnie następuje losowanie materiałów promocyjnych wśród Uczestników;

- II etap, czyli głosowanie na fanpage'u Województwa Łódzkiego trwa w dniach 24 - 28.09.2012 r.;

- ogłoszenie wyników nastąpi 03.10.2012 r.;

- wręczenie nagród będzie miało miejsce 26.10.2012 r. (podczas Forum Funduszy Europejskich Województwa Łódzkiego)

Regulamin konkursu dostępny jest pod adresem: http://www.rpo.lodzkie.pl/wps/wcm/connect/4fa945804b9d50578c068ee0fc33c998/Regulamin_Konkursu_Google_Maps_2012.pdf?MOD=AJPERES

Zgłoszenia należy kierować na adres:

Departament Polityki Regionalnej, Wydział ds. Informacji i Promocji

Urząd Marszałkowski w Łodzi

al. Piłsudskiego 8

90-051 Łódź

e-mail: piotr.zdziechowski@lodzkie.pl, karolina.mularczyk@lodzkie.pl

tel.: 42 663 30 29

Więcej o:
projekty unijne z google maps fundusze unijne konkurs fotograficzny
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE