Dramatyczna sytuacja w RTOnZ. Nie ma pieniędzy! Zostało wstrzymane przyjmowanie kotów

Dramatyczna sytuacja w RTOnZ. Nie ma pieniędzy! Zostało wstrzymane przyjmowanie kotów Fot. ratujemyzwierzaki.pl

Radomszczańskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami znalazło się w tragicznej sytuacji finansowej. Brakuje pieniędzy na jego dalsze funkcjonowanie. Wstrzymane zostało przyjmowanie kolejnych kotów.

Pod opieką RTOnZ znajduje się ok. 56 kotów i 8 psów, w tym zwierzaki przewlekle chore i kalekie. Organizacja prowadzi interwencje i opiekuje się także innymi poszkodowanym zwierzakami.

- Przyszedł właśnie ten czas, w którym musimy zaprzestać przyjmowania kolejnych kotów do kociarni. Robimy to z wielkim bólem serca. Niestety, obecny stan finansów, długi za leczenie nie pozwalają nam już na zwiększanie ilości kotów. Jeśli zbiórka na zakup mleka, podkładów dla maluchów wynosi 2 zł, zbiórka na leczenie zębów Leona 45 zł to cóż za to możemy opłacić? Będziemy ogłaszać i przygotowywać do adopcji tylko te koty, które już są w kociarni i wymagają opieki. Z całego serca dziękujemy tym osobom, które wspierają naszych podopiecznych od lat jak i tym, którzy pomogli jednorazowo – czytamy na facebookowym profilu Koty z Radomska.

Dług u weterynarza przekracza już 24 tys. zł. W tej chwili na testy i szczepienia czeka 30 kotów. Brakuje pieniędzy nawet na jedzenie dla zwierzaków...

- Szanowni Darczyńcy, bardzo prosimy o pomoc! Bez Was nie damy dalej rady! Zwierzaki czekają na karmę, szczepienia, zabiegi oraz ratunek! Będziemy wdzięczni za każdy grosz – czytamy w apelu.

WESPRZYJ INTERNETOWĄ ZBIÓRKĘ NA RZECZ RTOnZ!

Więcej o:
radomsko rtonz radomszczańskie towarzystwo opieki nad zwierzętami zwierzęta pomoc zbiórka koty z radomska
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE