Dołącz do CBZC – stań po dobrej stronie

Fot. CBZC

W dzisiejszym świecie, gdzie technologia odgrywa ogromną rolę, cyberprzestępczość stała się plagą, która dotyka zarówno jednostki, jak i instytucje na całym świecie. Ataki hakerów, kradzieże tożsamości, oszustwa i inne formy przestępczości online są coraz bardziej powszechne i zagrażają naszemu bezpieczeństwu. W tej walce ważną rolę odgrywa Centralne Biuro Zwalczania Cyberprzestępczości. Jeśli masz pasję do technologii i chcesz pomagać w zapewnianiu bezpieczeństwa w cyberprzestrzeni, służba w CBZC może być dla Ciebie idealnym wyborem – zachęca Policja.

Centralne Biuro Zwalczania Cyberprzestępczości to jednostka organizacyjna Policji, która posiada komórki w każdym mieście wojewódzkim w kraju, skupiająca się na zapobieganiu, ściganiu i zwalczaniu przestępczości w cyberprzestrzni.

Funkcjonariusze tego Biura zajmują się śledzeniem i identyfikacją cyberprzestępców, analizą dowodów cyfrowych, prowadzeniem operacji policyjnych i koordynacją z innymi agencjami ścigającymi tego typu przestępstwa na całym świecie. Służba w CBZC to nie tylko praca przed komputerem. Bierzemy udział w wielu operacjach, szkoleniach krajowych i międzynarodowych. Wykorzystujemy najnowsze rozwiązania z zakresu informatyki śledczej, prowadzimy czynności operacyjne i procesowe. Praca w takim środowisku jest niezwykle ekscytująca i daje możliwość rozwoju zawodowego w różnych aspektach.

Co daje służba w Centralnym Biurze Zwalczania Cyberprzestępczości:

1. Możliwość pracy z wykorzystaniem najnowszych technologii i narzędzi, które są niezbędne do zwalczania przestępczości w sieci. Gwarancję stałego rozwoju i poszerzania swoich umiejętności.

2. Współpracę z innymi wykwalifikowanymi specjalistami, zarówno na szczeblu krajowym, jak i międzynarodowym.

3. Perspektywę rozwiązywania skomplikowanych problemów, analizowania dowodów cyfrowych i pracę w dynamicznym środowisku.

4. Stabilność zawodową i wiele możliwości rozwoju. Przypominamy, że na stanowisku związanym z bezpośrednim zwalczaniem cyberprzestępczości oprócz policyjnego wynagrodzenia przysługuje specjalne świadczenie, które wynosi pomiędzy ok. 5100 zł - 9500 zł brutto.

Informacja: Policja.pl

 

Więcej o:
policja cbśp policja radomsko kpp
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE