Do jakiego wnętrza pasują antyczne zegary?

Do jakiego wnętrza pasują antyczne zegary?

Antyczne, stare zegary oprócz swojej funkcji odmierzania czasu, pełnią także inną rolę – znakomicie ozdabiają wnętrza domów i mieszkań. Potrafią wkomponować się w niemal każdy styl umeblowania. Do tego nie kosztują majątku i wykazują się sporą trwałością. Sprawdź, ile trzeba zapłacić za typowy, antyczny zegar oraz w jakim sklepie warto dokonać zakupu.

Antyczne zegary – czas na klasyczne rozwiązania!

Jeżeli cenisz sobie klasyczny styl umeblowana, bogaty w antyczne dodatki, to z pewnością stare zegary dopełnią całości Twoich marzeń. Na rynku znaleźć można różnego rodzaju zegary z gongiem, skrzyniowe, wiszące, z przystawkami czy kominkowe.

Szeroka oferta sklepów z antykami pozwala łatwo dopasować konkretny rodzaj i wielkość zegara do własnych upodobań i posiadanych wnętrz. Większość antycznych zegarów oparta jest o proste mechanizmy, dzięki czemu zachowują one swoją funkcjonalność i niezawodność przez wiele dziesięcioleci. Ponadto tak prosta konstrukcja przekłada się na łatwą eksploatację i ewentualne naprawy.

Ile kosztuje antyczny zegar?

Koszt antycznego zegara stojącego lub wiszącego zależy od wielu czynników. W przypadku prostych konstrukcji, trzeba przygotować się na wydatek rzędu kilkudziesięciu złotych. O wiele droższe są historyczne modele sprzed kilku pokoleń. Za duży zegar ścienny w oryginalnie zachowanej formie trzeba zapłacić niekiedy dwa tysiące złotych. Do równie drogich należą mniejsze zegary kominkowe z marmurową podstawą.

Czy opłaca się zainwestować takie środki w antyczny zegar? W większości przypadków zakup okazuje się bardzo trafiony, ponieważ stare zegary doskonale wpisują się w charakterystykę i stylizację praktycznie każdego wnętrza.

Szeroki wybór antycznych zegarów oferuje sklep z antykami euroantyki.pl. Oprócz omawianych zegarów, znajdują się tam również produkty z innych kategorii, w tym lampy, świeczniki czy żyrandole. Wszystkie produkty są w pełni oryginalne, nieuszkodzone i w 100% funkcjonalne. Odwiedź sklep z antykami euroantyki.pl i zamów wyjątkowe wyposażenie do swojego domu lub mieszkania!

Więcej o:
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE