Dni Radomska 2020. Wystąpią Ronnie Ferrari, Lady Pank i B.R.O

Dni Radomska 2020. Wystąpią Ronnie Ferrari, Lady Pank i B.R.O

Znamy już pierwsze szczegóły Dni Radomska 2020. Na scenie w parku Solidarności wystąpią m.in. Ronnie Ferrari, Lady Pank i raper B.R.O

Dni Radomska w tym roku obędą się 30 i 31 maja.

Lady Pank to legendarny zespół rockowy założony w 1981 roku przez Jana Borysewicza, jednego z najbardziej cenionych polskich kompozytorów i gitarzystów. Wraz z wokalistą Januszem Panasiewiczem stanowią trzon grupy, która już od 39 lat króluje na polskiej scenie muzycznej. Podczas 39-letniej działalności zespół wydał ponad 20 płyt, które pobiły wszelkie rekordy popularności czyniąc Lady Pank jedną z największych gwiazd polskiego rocka.

Wyjątkową popularnością w ostatnich miesiącach cieszy się Ronnie Ferrari, twórca niekwestionowanego hitu ubiegłych wakacji „Ona by tak chciała”. Przebój ten w kilka miesięcy na YouTube doczekał się aż miliona „łapek w górę”, stu milionów wyświetleń i niezliczonych coverów o różnych tekstach.

Podczas Dni Radomska miłośnicy rapu również znajdą coś dla siebie. Na scenie wystąpi raper i producent muzyczny B. R. O..

Nie zabraknie też licznych atrakcji oraz występów utalentowanych radomszczan, m.in. z zespołu Enter crvsh, którzy zaśpiewali podczas ostatniej edycji Przystanku Food Truck Radomsko. 

Więcej szczegółów wkrótce.

Więcej o:
dni radomska 2020 dni radomska koncert radomsko
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE