Dni Radomska 2019: Pokaz taneczny „MoNaO Animations”

Podczas tegorocznej edycji Dni Radomska zaprezentowali się także tancerze z „MoNaO Animations”.

Pokaz zumba fitness, przygotowany został specjalnie na Dni Radomska przez licencjonowaną instruktorkę Monikę Bartnik MoNaO. Towarzyszyły jej kursantki MoNaO TEAM, które na co dzień uczęszczają na zajęcia zumby prowadzone właśnie przez Monikę.

Zumba fitness to złożony, ale prosty program treningowy, który łączy w całość elementy fitnessu i tańca takie jak cardio, pracę mięśni, równowagę, rytmiczność, elastyczność i gibkość. Codzienne zajęcia trwają godzinę i składają się z prostych, powtarzalnych odpowiednio ułożonych choreografii fitnessowo-tanecznych, w których kroki inspirowane są głównie tańcami latynoskimi takimi jak salsa, merenge, cumbia, bachata, reggaeton ale także soca, samba, tango, flamenco, afro, bolywood, quebredita czy nawet hip-hop. Oprócz tańcs wykorzystywane są także elementy treningu siłowego oraz cardio.

Zumba narodziła się w Stanach Zjednoczonych, a jej twórcą jest Alberto „BETO” Perez, tancerz i choreograf pochodzenia kolumbijskiego. Aktualnie tańczona jest aż 180 krajach na całym świecie, w tym także w Polsce. Miłośnicy tego programu w Polsce, w tym roku obchodzą 10-lecie zumby fitness.

Monika Bartnik jest licencjonowanym instruktorem zumba fitness (B1,B2), zumba kids & kids jr., aqua zumba, strong by zumba, jump lejdis. Tańczyła na niejednej scenie u boku największych gwiazd zumbowych z Polski i Świata. Organizatorka maratonów zumba fitness i przeróżnych akcji charytatywnych. Prywatnie właścicielka MoNaO Animations, współpracuje z klubami fitness, szkołami oraz innymi placówkami, w których prowadzi zajęcia taneczne, fitness i ogólnorozwojowe dla dorosłych i dzieci.

Monika swoją przygodę z zumbą rozpoczęła w 2012 roku, kiedy to trafiła zupełnie przypadkiem na swoje pierwsze zajęcia zumby.

- Stałam na końcu sali i zastanawiałam się co Ja tu robię, jednak z zajęć ma zajęcia było coraz lepiej a ja czułam się szczęśliwa. Pasja do tańca, fascynacja zumbą, wsparcie, namowy przyjaciół i rodziny doprowadziły do zrobienia w 2015roku szkolenia na instruktora zumba fitness – wspomina Monika Bartnik.

Monika Bartnik, związana jest z klubem Panaceum Fitness Club od samego początku. Najpierw jako uczestnik zajęć a następnie instruktor zumba fitness. Chętnych na zajęcia w Panaceum z Moniką, zapraszamy w każdy poniedziałek o 20.00, czwartek o 19.00 i sobotę o 11.00.

Ponadto Monika prowadzi także swoje zajęcia w Solparku w Kleszczowie (w poniedziałek o 18.00 i wtorek o 19.30), a także w radomszczańskich i okolicznych szkołach przez cały tydzień.

Więcej o:
dni radomska 2019 dni radomska monao
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE