Dni Radomska 2019: Coma - Finałowy Koncert

Na finał tegorocznych Dni Radomska w niedzielę, 2 czerwca wystąpił polski zespół rockowy - Coma, na który przybył tłum ludzi.

Na radomszczańskiej scenie Coma zaprezentowała utwory z najnowszej płyty - Sen o siedmiu szklankach. Na płytę trafiły piosenki z filmów dla dzieci o przygodach Pana Kleksa, m.in. Meluzyna, Z poradnika Młodego Zielarza, Pi i Sigma (Przybysze z Matplanety), Fantazja czy Pożegnanie z Bajką.

Polski zespół rockowy - Coma został założony w czerwcu 1998 roku w Łodzi. Jako jedyny łódzki zespół rockowy przez 20 tygodni nie opuszczał pierwszego miejsca na liście przebojów Radia Łódź. Sześć utworów dotarły do top 10 Listy Przebojów Trójki, w tym numer jeden Los cebula i krokodyle łzy. Zasłynęli takimi singlami jak „Spadam” i „Leszek Żukowski”.

Grupa ma na swoim koncie wiele nagród, m.in. kilkanaście statuetek Fryderyka, przyznanych w takich kategoriach jak album roku, wokalista roku, grupa roku, produkcja muzyczna roku i wideoklip roku. Natomiast w 2007 roku zespół otrzymał również nagrodę publiczności Przystanku Woodstock „Złotego Bączka”.

Więcej o:
dni radomska 2019 koncert finałowy dni radomska 2019 zespół coma radomsko
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE