Dni Radomska 2012. Atrakcje w Strefie Kobiet

Wiadomo, że podczas Dni Radomska, dla panów przygotowano Strefę Kibica. Alternatywą dla płci pięknej, która niekoniecznie interesuje się piłką nożną, ma być Strefa Kobiet.

foto:sxc.huWiadomo, że podczas Dni Radomska, dla panów przygotowano Strefę  Kibica. Alternatywą dla płci pięknej, która niekoniecznie interesuje się  piłką nożną,  ma być Strefa Kobiet.

 

Gdzie będzie Strefa ?

Strefa Kobiet  zlokalizowana będzie na parkingu przed budynkiem Starostwa Powiatowego przy ulicy Leszka Czarnego 22, w bezpośrednim sąsiedztwie parku Solidarności. Otwarta będzie  16 i 17 czerwca w godzinach od 12.00 do 18.00.

Co w Strefie ?
Organizatorzy zapowiadają  działania promocyjne, degustacje, pokazy i prezentacje o różnorodnej tematyce, będącej w zainteresowaniach pań w różnym wieku. Swój udział potwierdziły m.in. firmy, Avon, Oriflame, Centrum Urody Mariiel, Tortowy Świat – Pracownia Tortów Artystycznych, Gospodarstwo Ogrodnicze Picea oraz firma Zuwika Design.

Interesująco zapowiadają się pokazy taneczne w wykonaniu dzieci z radomszczańskich przedszkoli oraz profesjonaliści ze Studia Viva la Salsa. Na stoisku medycznym będzie można wykonać wiele badań, m.in. pomiar poziomu glukozy, badanie stóp, tzw. markerów sercowych. Pracownicy  Powiatowego Urzędu Pracy w Radomsku, służyć będą pomocą doradczą i informować m.in. o dostępnych formach pomocy osobom bezrobotnym. Zainteresowanych zapraszamy ponadto na pokaz „Jak bezpiecznie zachować się w kontakcie z groźnym psem” oraz pokazy udzielania pierwszej pomocy. Do kawiarenki zapraszać będzie panie restauracja ZODIAK.


„Jestem kobietą, jestem z Radomska, odniosłam sukces”, - to hasło przewodnie debaty,  do udziału w której zaproszone zostaną przedstawicielki różnych pokoleń kobiet mające istotne osiągnięcia w życiu zawodowym i działalności społecznej. Podczas debaty podzielą się swoimi spostrzeżeniami na temat kobiecości jako czynnika motywującego do podejmowania życiowych wyzwań.

Więcej o:
strefa kobiet strefa radomsko dni radomska dni radomksa 2012
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE