Dni Otwarte w nowej hali Ontex

Dni Otwarte w nowej hali Ontex

Ontex planuje uczcić uruchomienie nowej hali produkcyjnej organizując dni otwarte w swojej fabryce. Wydarzenie planowane jest w dniach 3 i 4 listopada o godz. 11.00 i 14.30. O to, do kogo jest skierowane i czy warto się na nie wybrać pytamy Kamilę Kuprowicz, HR Manager w Ontex Polska.

- Zdecydowanie warto. Dni Otwarte są niepowtarzalną okazją aby na żywo zobaczyć proces produkcji, ocenić warunki pracy i bezpośrednio przyjrzeć się stanowiskom pracy. Będzie można również porozmawiać z pracownikami. Nasz zespół już nie może doczekać się tych spotkań. A zapraszamy przede wszystkim zainteresowanych pracą na stanowiskach Operator Linii Produkcyjnej, Mechanik, Elektromechanik, Elektryk i Operator Wózka Widłowego – mówi Kamila Kuprowicz, HR Manager w Ontex Polska.

Program wydarzenia zawiera część prezentacyjną, podczas której kandydaci zapoznają się z benefitami jakie oferuje firma i możliwościami rozwoju. Będzie można również poznać kierowników poszczególnych działów, zadawać pytania a chętni do pracy zostaną umówieni na rozmowy rekrutacyjne. Zostanie również zorganizowane przejście po hali, podczas którego będzie można obejrzeć linie produkcyjne i zobaczyć pracowników bezpośrednio przy pracy.

Zainteresowani udziałem w dniach otwartych powinni zgłosić swój udział telefonicznie pod numerem telefonu: 887 654 376.

---

Ontex to międzynarodowy producent środków higieny osobistej dla dzieci i dorosłych. Jedyna  fabryka Ontex w Polsce znajduje przy ul. Przedsiębiorców 6 w Radomsku. Aktualnie firma uruchamia produkcję na nowej hali, która znajduje się w tej samej lokalizacji. Swoim pracownikom firma oferuje między innymi prywatną opiekę medyczną, grupowe ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do wypoczynku, bonusy finansowe na święta, dodatki za niepalenie papierosów, nagrody finansowe za sugestie i rekomendacje pracownicze, bezpłatną naukę języków obcych na platformie online oraz produkty firmowe.

Więcej o:
radomsko ontex radomsko dni otwarte ontex fabryka ontex radomsko nowa hala ontex
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE