Dni Kleszczowa. Na Bogato. Kto wystąpi?

Dni Kleszczowa. Na Bogato. Kto wystąpi?

Plenerowe imprezy, organizowane w ramach dorocznego święta gminy Kleszczów, odbywać się będą w sąsiedztwie kompleksu SOLPARK (głównie na terenach parkingów). To odstępstwo od kilkuletniej tradycji. W poprzednich latach głównym miejscem Dni Kleszczowa był stadion gminny. Ten obiekt jest teraz przebudowywany, dzięki czemu ma służyć nie tylko do rozgrywania meczów piłkarskich, ale także do organizacji imprez lekkoatletycznych.

Dni Kleszczowa zaplanowane zostały na ostatni weekend maja (25 i 26 maja). Sobotnią część programu otworzy III Kleszczowska Parada Młodzieżowych Orkiestr Dętych. Tego dnia miłośnicy koncertów muzycznych mogą liczyć jeszcze na występy zespołów LOKA oraz zespołu IRA, a także występ Danzela.

W niedzielę 26 maja (a więc w Dniu Matki) Gminny Ośrodek Kultury w Kleszczowie pochwali się dokonaniami muzyków i wokalistów, którzy biorą udział w zajęciach kół artystycznych w Kleszczowie. Młodzi wykonawcy wystąpią w programie „Dedykuję Tobie Mamo". Tego dnia na scenie muzycznej zaprezentują się kolejno: Zeus, Czadoman, Filip Lato&Julia, Michał Szpak oraz DJ Brave i Dziemian.

Dniom Kleszczowa towarzyszyć będą atrakcje poza główną sceną. Przez dwa popołudnia można będzie oglądać pokazy w kinie „9D" i korzystać z urządzeń zabawowych w wesołym miasteczku. W niedzielę uruchomiona zostanie specjalna strefa zabaw dla dzieci, prowadzona przez artystów Teatru „KUBIKA".

Tradycyjnie już w Turnieju o Puchar Wójta Gminy Kleszczów zmierzą się amatorskie drużyny piłkarskie. Ten sportowy akcent gminnego święta został zaplanowany na sobotę 25 maja.

Program XXII Dni Kleszczowa

sobota, 25 maja
(teren parkingu w sąsiedztwie kompleksu Solpark)

18.00 otwarcie XXII Dni Kleszczowa przez władze gminy Kleszczów, III Kleszczowska Parada Młodzieżowych Orkiestr Dętych

20.00 Koncert zespołu Loka

21.30 Koncert zespołu IRA

23.00 Danzel

niedziela, 26 maja
(teren parkingu w sąsiedztwie kompleksu Solpark)

15.00 wręczenie nagród: zwycięzcom Turnieju o puchar Wójta Gminy Kleszczów oraz laureatom konkursu „X Dyktanda Kleszczowskiego”

15.15 program artystyczny pt. „Dedykuję Tobie MAMO” - w wykonaniu dzieci i młodzieży, uczestników zajęć artystycznych działających w GOK w Kleszczowie

16.20 Zeus 

17.40 Czadoman 

18.50 Filip Lato& Julia 

20.50 Michał Szpak 

22.10 Dj Brave i Dziemian 

Działania pozasceniczne:

25.05.2019 – „Turniej o puchar Wójta gminy Kleszczów”
25 i 26.05.2019 - Kino „9D”, „Tunel wirtualny”
25 i 26.05.2019 - Urządzenia rekreacyjne
26.05.2019 - Strefa zabaw dla dzieci z GOK i z Teatrem „Kubika”

Więcej o:
dni kleszczowa kleszczów
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE