Diler narkotyków trafił do aresztu

Diler narkotyków trafił do aresztu Fot. KPP w Radomsku

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Radomsku zatrzymali czterech mieszkańców powiatu radomszczańskiego podejrzanych o posiadanie i sprzedaż narkotyków.

- Policjanci z wydziału kryminalnego radomszczańskiej komendy, realizując czynności do sprawy udzielania narkotyków zatrzymali czterech mieszkańców powiatu radomszczańskiego podejrzanych o posiadanie i udzielanie marihuany. Kryminalni prowadzili obserwację miejsca zamieszkania osoby, która miała rozprowadzać narkotyki na terenie miasta Radomska. Gdy z posesji tego mężczyzny wyszedł młody chłopak, zatrzymali go i ujawnili przy nim narkotyki w postaci marihuany. Zatrzymali obu mężczyzn w policyjnym areszcie. Dalsze czynności pozwoliły na ustalenie dwóch kolejnych mężczyzn. Zebrany materiał w sprawie pozwolił na przedstawienie łącznie 11 zarzutów popełnienia przestępstwa posiadania, udzielania i handlu narkotykami – mówi Włodzimierz Czapla z Komendy Powiatowej Policji w Radomsku.

Wobec trzech sprawców w wieku 20, 25 i 28 lat Prokurator Rejonowy w Radomsku zastosował dozór policyjny. Czwarty z mężczyzn w wieku 22 lat decyzją Sądu Rejonowego w Radomsku został tymczasowo aresztowany na okres 3 miesięcy.

Za posiadanie i udzielanie narkotyków grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. Aresztowanemu sprawcy grozi nawet do 10 lat aresztu.

Więcej o:
radomsko policja dilerzy narkotyków zatrzymanie narkotyki
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE