Dieta pudełkowa - jak odmieniła moje życie?

Dieta pudełkowa - jak odmieniła moje życie?

Catering dietetyczny to opcja, którą poleciła mi moja wspaniała przyjaciółka. Sama była w ciąży i po urodzeniu dziecka nie miała kompletnie czasu na to, by gotować pełnowartościowe obiady. Ja byłam w inne sytuacji - chciałam zrzucić zbędne kilogramy, ale wiecie jak to jest - brak silnej woli, brak czasu na przygotowanie zdrowego jedzenia... to skutkowało tym, że sięgałam zdecydowanie częściej po gotowce. Przyjaciółka przedstawiła mi zalety tej usługi i zdecydowałam się spróbować. Co mi to dało?

Jedzenie pudełkowe to opcja dla każdego. Jest to bardzo uniwersalna usługa, którą tylko trzeba dostosować do swoich potrzeb i wymagań. Każdy człowiek ma inne zapotrzebowanie energetyczne, inne preferencje żywieniowe. Niektórzy maja także nietolerancje, które muszą brać pod uwagę. Każda firma oferuje nieco inny catering - dlatego warto rozejrzeć się dobrze, przed podjęciem ostatecznie decyzji.

Catering pudełkowy - dlaczego się zdecydowałam?

Catering Choszczno z dostawą do domu to była dla mnie świetna opcja. Codziennie mój poranek wygląda tak samo. Wychodzę z domu koło 8 rano i zawsze musiałam wstać około 30 minut wcześniej, by przygotować sobie dobre, zdrowie śniadanie. Obecnie mój catering dostarcza jedzenie około 5/6 pod moje drzwi. Rano tylko wstaję i otwieram paczkę ze swoim śniadaniem, a kolejne posiłki zabieram do pracy. Tym samym mogę się wysypiać więcej.

Catering pudełkowy dał mi także szansę na to, bym mogła zacząć jeść regularnie. O ile poranki moje wyglądają bardzo podobnie, o tyle dni w tygodniu różnie - spotkania, nadgodziny... powodowały, że zapominałam o jedzeniu. Teraz zawsze mam pudełko, które dostarczy mi energii.

Dieta pudełkowa i regularne jedzenie dzięki niej spowodowało, że już po kilku tygodniach odczułam spadek wagi oraz przypływ energii. To największe zalety mojej decyzji. O nie mi chodziło.

Dieta pudełkowa z dostawą to też opcja dla tych, którzy chcą zaoszczędzić czas na stanie w kuchni czy robienie zakupów. Ten problem jest wyeliminowany, ponieważ wasze jedzenie jest dostarczone pod drzwi i gotowe do spożycia.

Catering dietetyczny - jaki wybrać?

Dieta pudełkowa oferowana jest przez różne firmy. Wybranie jednej i właściwej może wiązać się z tym, że trzeba trochę potestować, poczytać opinii. Ja przetestowałam dwie i przy drugiej już zostałam. Catering dietetyczny w pierwszej firmie, z usług której korzystałam, po prostu mi nie smakował.

Dieta pudełkowa jest odpowiednia wtedy, gdy jest dobrze dobrana. Pamiętaj o tym, by dobrać ją pod swoje zapotrzebowanie energetyczne, ponieważ bez tego możesz zrobić sobie dużo krzywdy. Catering dietetyczny jest wspaniałą opcją dla sportowców, osób pracujących w biurze, mam karmiących czy singli, którzy nie chcą marnować jedzenia. Przed ostatecznym wyborem przeczytaj opinie, zapoznaj się z ofertą i popytaj znajomych. Próbuj także, jeśli Ci nie smakuje obecny, zmieniać firmy. Jest ich coraz więcej, więc prawdopodobieństwo, że znajdziesz idealną firmę, która zaoferuje Ci to czego potrzebujesz jest bardzo duże.

Sprawdź również:

Co jeść na obniżenie cholesterolu - dieta hipolipemiczna
Wszystko co musisz wiedzieć o tłuszczach nienasyconych
Czy dieta zupowa jest dobra na odchudzanie?

Więcej o:
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE