Dieta pudełkowa dla wymagających

Dieta pudełkowa dla wymagających

Samodzielne przygotowywanie posiłków w domu wcale nie musi być żadną udręką. Nie każdy z nas jest przecież urodzonym kucharzem. Kiedy pragniemy sprawić naszej żonie albo mężowi przyjemność, jednakże nie pałamy uczuciem do stania przy kuchence, to powinniśmy pozwolić sobie pomóc. Dieta pudełkowa może być naprawdę smaczna, zdrowa, a przede wszystkim sprawiająca nam masę przyjemności. To od nas, naszych indywidualnych potrzeb i naszego stylu życia, zależy zawartość naszej diety.

Zdrowy catering dietetyczny Body Chief to przede wszystkim wysoka jakość posiłków, zróżnicowanie i niepowtarzalny smak.

Dla kogo catering dietetyczny będzie właściwym rozwiązaniem? 

Kiedy nie lubimy mięsa 

Nierzadkim problemem jest przygotowanie różnych posiłków dla paru osób. Kiedy ktoś z rodziny nie je mięsa, ktoś inny akurat zrezygnował z drobiu, a my marzymy o burgerach drobiowych, idealnym rozwiązaniem będzie zdrowy catering z dietą pudełkową, gdzie każdy z domowników otrzyma inny obiad. Posiłki mogą być także przygotowane z uwzględnieniem wagi (fit catering), wieku, czy też płci. 

Gdy chcemy zrzucić zbędne kilogramy

Dieta pudełkowa sprawdzi się również w przypadku, gdy pragniemy zrzucić parę nadprogramowych kilogramów albo chcemy utrzymać dotychczasową wagę. Wybierzmy catering z właściwie dopasowaną do naszych potrzeb kalorycznością. Do wyboru mamy diety w różnych wariantach kalorycznych. Dzięki czemu, nie będziemy musieli liczyć samodzielnie kalorii spożywanych produktów. Poza tym na takiej diecie cieszymy się doskonale zbilansowanymi posiłkami, które są ułatwieniem w utracie zbędnych kilogramów z jednoczesnym uzupełnianiem braków w mikro- i makroelementów w naszym organizmie. 

Jeśli jesteśmy sportowcami 

Uprawianie sportu, związane jest zawsze z większym zapotrzebowaniem kalorycznym, ponieważ podczas aktywności fizycznej spalamy ich znacznie więcej. Diety dla sportowców, jak również dla każdej innej osoby, powinny być zawsze układane indywidualnie. Wszystko niewątpliwie zależne jest od typu uprawianej aktywności, jak i czasu jej trwania. Niezwykle istotny pozostaje odpowiedni podział posiłków, a także forma ich spożycia. Warto uwzględnić zróżnicowanie dań, ale także uzupełnianie energetycznych zasobów po zakończonym treningu. Dieta pudełkowa to spora wygoda. Sportowcy mogą skupić się na osiąganiu wymarzonych celów, bez konieczności układania sobie planu żywieniowego. 

Jeżeli chcemy szanować własny czas 

Przestrzeganie zasad zdrowej diety jest nierzadko wyzwaniem. Musimy na bieżąco tworzyć swój jadłospis, ważyć produkty, kupować je, gotować, smażyć, a później jeszcze zostaje nam na głowie posprzątanie kuchni. Wszystkie wymienione czynności zabierają sporo czasu, a jeżeli nie mamy go zbyt wiele albo pragniemy go przeznaczyć na coś innego, z pomocą przyjdzie nam dieta pudełkowa, która będzie dbać o nasze zdrowie, a do tego pozwoli nam na znaczne zaoszczędzenie czasu. 

Więcej o:
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE