Debata Publiczna: Radomsko przedstawia raport o stanie miasta za 2023 rok

Debata Publiczna: Radomsko przedstawia raport o stanie miasta za 2023 rok

Zapraszamy na debatę publiczną nad Raportem o Stanie Miasta Radomska za 2023 rok, która odbędzie się już w najbliższy piątek, 28 czerwca, podczas III Sesji Rady Miejskiej

Podsumowanie roku i plany na przyszłość

Raport o Stanie Miasta Radomska za rok 2023 to kompleksowe podsumowanie najważniejszych wydarzeń, osiągnięć oraz wyzwań, z jakimi zmagało się miasto w minionym roku. Dokument ten nie tylko ukazuje obecny stan Radomska, ale również wskazuje kierunki rozwoju na przyszłość. Zachęcamy wszystkich mieszkańców do zapoznania się z raportem, który jest dostępny online pod adresem raport.radomsko.pl.

Dlaczego warto wziąć udział?

Debata publiczna to doskonała okazja, aby mieszkańcy mogli wyrazić swoje opinie, zadać pytania oraz przedstawić własne pomysły na dalszy rozwój miasta. Warto wziąć udział w tym ważnym wydarzeniu, aby wspólnie kształtować przyszłość Radomska. Udział w debacie pozwala na aktywne uczestnictwo w życiu społecznym miasta i wpływ na decyzje podejmowane przez lokalne władze.

Jak zgłosić chęć udziału?

Aby wziąć udział w debacie, należy wypełnić zgłoszenie dla kandydata, które musi być poparte podpisami co najmniej 50 osób. Zgłoszenie należy złożyć najpóźniej do czwartku, 27 czerwca, do godziny 15.30. Formularz zgłoszeniowy jest dostępny na stronie internetowej miasta oraz w Urzędzie Miejskim.

Harmonogram debaty

●  Data: Piątek, 28 czerwca 2024 roku

●  Godzina: 10:00

●  Miejsce: Sala obrad Rady Miejskiej w Radomsku

Zachęcamy do udziału

Wspólny dialog jest kluczowy dla rozwoju naszej społeczności. Wasze zaangażowanie i głos są nieocenione. Przyjdźcie, wysłuchajcie i zabierzcie głos w sprawach ważnych dla Radomska. Razem możemy więcej!

Zgłoszenie udziału w debacie

Dodatkowe informacje na temat raportu oraz debaty można uzyskać na stronie internetowej miasta raport.radomsko.pl lub kontaktując się bezpośrednio z Urzędem Miejskim.

Więcej o:
debata publiczna raport stan miasta
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE