Debata na temat nowych projektów

W związku z przyjętym projektem miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego oraz prognozą oddziaływania na środowisko trasy A1, odbyła się debata publiczna,.

foto:radomsko.plW związku z przyjętym projektem miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego oraz prognozą oddziaływania na środowisko trasy A1, odbyła się debata publiczna.

Udział wzięli w niej: Zastępca Prezydenta Marek Błasiak,  Architekt Miasta Katarzyna Ciupa, kierownik Biura Obsługi Inwestora Jarosław Wojdełko. Plan zagospodarowania przestrzennego przedstawiła projektantka Pani Karolina Reczulska. Dzielnica Stobiecko Miejskie, która bezpośrednio zainteresowana może być sprawą oddziaływania trasy A1 na środowisko była reprezentowana przez radną Jadwigę Łysik.

Informujemy, że projekt planu i prognozy środowiskowej jest dostępny dla zainteresowanych w pokoju 201 w siedzibie Urzędu Miasta Radomsko (ul. Tysiąclecia 5) w godzinach od 9 do 15 oraz na stronie Biuletynu Informacji Publicznej. Będą one udostępnione do dnia 11 grudnia.

Uwagi do dokumentu można składać do 16 stycznia 20132 roku. Prezydent miasta rozpatrzy wniesione uwagi w terminie nie dłuższym niż 21 dni od dnia upływu terminu ich składania.

Więcej o:
plan zagospodarowania przestrzennego prognoza środowiskowa autostrada a1 stobiecko miejskie
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE