Dariusz Joński (KO) odwiedził Radomsko. Zachęcał do udziału w wyborach do Parlamentu Europejskiego

W sobotę, 25 maja 2024 r. Radomsko odwiedził Dariusz Joński - jedynka na łódzkiej liście Koalicji Obywatelskiej do Parlamentu Europejskiego.

Poseł Dariusz Joński wraz z innymi członkami KO, w tym m.in. posłem Adrianem Witczakiem oraz Magdaleną Spólnicką - radną Sejmiku Województwa Łódzkiego zachęcał mieszkańców Radomska i powiatu radomszczańskiego do udziału w wyborach do Parlamentu Europejskiego, które odbędą się 9 czerwca.

- Od samego rana jesteśmy dziś w Radomsku. Rozmawiamy z mieszkańcami i przekonujemy ich, żeby 9 czerwca poszli i zagłosowali. To dla nas szalenie ważne wybory. Jesteśmy wśród ludzi, bo tak wyobrażamy sobie tę kampanię wyborczą. Na targowiskach, rynkach, na ulicach. Wszędzie tam przekonujemy, żeby oddać głos na Koalicję Obywatelską. Sondaże pokazują „łeb w łeb”, więc każda rozmowa, każdy głos może zdecydować o wygranej - mówił podczas briefingu w Radomsku poseł Dariusz Joński.

- Cieszę się, że spotkanie wzbudziło duże zainteresowanie wśród mieszkańców miasta i jestem dumny, że ktoś tak pracowity i doświadczony ma szansę reprezentować polską rację stanu w Unii Europejskiej. Radomsko to ważne miejsce na kampanijnym szlaku. Jednocześnie ubolewam, że na listach naszych konkurentów znalazły się osoby, które powinny zniknąć z życia publicznego i które zamiast być realnym wsparciem będą tylko obciążeniem. Obajtek, Kamiński, Wąsik nie są kandydatami, a zbiegami do Parlamentu Europejskiego. Jako poseł również Ziemi Radomszczańskiej jestem dumny z tego, że mamy kandydatów, za których nie będziemy się wstydzić. Dlatego serdecznie zachęcam do głosowania na Dariusza Jońskiego w wyborach 9 czerwca – stwierdził poseł Adrian Witczak.

Zasubskrybuj nasz kanał na You Tube, żeby nie przegapić nowych relacji wideo!

Więcej o:
radomsko dariusz joński eurowybory parlament europejski wybory
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE