Czy warto założyć konto w ING Bank Śląski?

Czy warto założyć konto w ING Bank Śląski? Fot. Źródło: pexels.com Licencja:https://www.pexels.com/photo-license/

Obecna sytuacja związana z pandemią sprawią, że klienci coraz częściej zwracają uwagę nie tylko na warunki prowadzenia konta, ale także na bankowość elektroniczną. Nic w tym dziwnego, większość transakcji odbywa się bezdotykowo, za pomocą kodu BLIK lub prostym i szybkim przelewem. Jednym z liderów na polskim rynku, wśród banków oferujących najlepsze warunki dla nowych, jak i stałych klientów, jest ING Bank Śląski.

Konto osobiste tylko w ING Bank Śląski

Co to jest konto osobiste? Nic innego jak konto indywidualne, na które przychodzą przelewy i z którego przelewy wychodzą. Szacuje się, że prawie dziewięćdziesiąt pięć procent osób dorosłych, czyli po skończeniu osiemnastego roku życia, posiada konto bankowe. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, które dostępne jest praktycznie dla każdego. Dzięki niemu klienci danego banku mogą wykonywać płatności za usługi, zamówione towary, czy też opłacać rachunki w sposób błyskawiczny. Jeśli chcesz poznać opinie i recenzje o ING Bank Śląski wejdź na stronę internetową https://www.czerwona-skarbonka.pl/ing-bank-slaski-opinie-i-recenzja/.

Jak dostać kredyt w ING Bank Śląski?

ING Bank Śląski oferuje również możliwość otrzymania różnego rodzaju kredytów. Oczywiście, to czy zostanie przyznany, zależy głównie od zdolności kredytowej klienta. W wielu przypadkach nie ma żadnych przeciwwskazań, jednak należy wiedzieć od czego ona zależy. Przede wszystkim osoba ubiegająca się o kredyt gotówkowy, czy też hipoteczny, musi posiadać finanse zapewniające jej dalsze normalne funkcjonowanie, nawet w przypadku zaciągnięcia zobowiązania.

Warto więc przed staraniem się o kredyt spłacić wszystkie bieżące pożyczki, aby być na czysto. Bardzo istotna jest terminowość spłacania rat poprzednich kredytów. Jeśli pojawiły się zaległości lub braki spłaty przez dłuższy okres czasu, należy liczyć się z odmową banku o przyznaniu pożyczki. Nie oznacza to wcale, że ocena ratingowa klienta polega tylko na zobowiązaniach aktualnych. Budowanie historii kredytowej, która będzie pozytywna, to bardzo duża zaleta w oczach banku. Warto więc o nią zadbać.

ING Bank Śląski - najlepsze konto osobiste

Na polskim rynku istnieje wiele banków, które oferują swoje produkty klientom. Niestety większość z nich zawsze ma ukryte kruczki prawne. Jednym z tych, które uczciwie podchodzą do klienta i niczego nie ukrywają, jest ING Bank Śląski. Założenie konta jest banalne proste, a klienci mogą korzystać z wielu ofert produktów w bardzo przystępnych cenach, które nie są dostępne u konkurencji. Warto więc skorzystać z oferty ING Bank Śląski.

Więcej o:
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE