Czy uda się pobić rekord na najgłośniejszy doping?

Już po raz piaty podczas Dni Radomska będziemy próbować pobić rekord. Tym razem będzie chodziło o najgłośniejszy doping.

Już po raz piąty podczas Dni Radomska będziemy próbować pobić rekord. Tym razem będzie chodziło o najgłośniejszy doping.

 

Tegoroczne bicie rekordu rozpocznie się w sobotę 16 czerwca o godzinie 18.00. Radomszczanie zgromadzeni w Mobilnej Strefie Kibica, usytuowanej w niecce parku Solidarności, będą brali udział w biciu rekordu na najgłośniejszy doping. Naszymi rywalami będą mieszkańcy stu innych miast, które zgłosiły się do udziału w mobilnej strefie kibica FAN CITY TOUR.

 

- Czy tym razem nam się uda ustanowić rekord? Konkurencja jest ogromna. Ale podejmiemy wyzwanie. Radomsko po raz kolejny potwierdzi, że zasługuje na miano MIASTA OTWARTYCH REKORDÓW. A najważniejsze tego dnia zwycięstwo niech osiągnie dopingowana przez nas reprezentacja Polski. - mówi Anna Jadachowska z Biura Prasowego UM.

 

Bicie rekordów Radomsko rozpoczęło w roku 2009. Wtedy to ugotowaliśmy największą w Polsce zalewajkę (co zostało wpisane do Polskiej Księgi Rekordów i Osobliwości oraz pobiliśmy Rekord Guinessa w najdłuższym koncercie solowego artysty. W 2010 roku ustanowiliśmy rekord w zbiorowym piciu mleka, a w 2011 wybudowaliśmy najdłuższą drewnianą ławkę.

 

ZOBACZ DOKŁADNY PROGRAM DNI RADOMSKA 2012

Więcej o:
dni radomska bicie rekordu rekord kibicowanie mistrzostwa dni radomska 2012
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE